Gazeteler, gazete manşetleri 27 Şubat 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 27 Şubat 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

27 Şubat 2017 Pazartesi haftanın ilk iş günü sabahında Türkiye gündemine dair gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

27 Şubat 2017 - 08:08

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 27 Şubat pazartesi haftanın ilk iş günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

27 Şubat günü gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 27 Şubat 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi yeni haftaya ana sayfasından, Başbakan Yıldırım ilk referandum mitingini Kahramankazan'da yaptı: Yeni anayasa ile FETÖ, PKK, DEAŞ Türkiye'de arınacak haberine geniş yer veren gazete, "Sevdamız millet kararımız Evet" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi haftanın ilk gününde, Yurt dışında öğrnemek ve eğitim için giden Türkler, FETÖ'nün ağına düşmemeleri için Maarif Vakfı'nın açacağı evlerde barındırılacak. 30 ülkenin en önemli üniversitelerinde de Türkiye kürsüsü açılacak haberine geniş yer veren gazete, "FETÖ ağı'na Maarif evi" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında haftanın ilk gününde, Edirne'de Suriyeli mültecileri kullandığı hatta Yunanistan'ın Dimetoka kasabasına geçmeye çalışan FETÖ sanıklarının izini sürdük haberine yer veren gazete, "Meriç-Dimetoka FETÖ hattı" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi yeni haftaya başlarken ana sayfasında bu sabah, Suriye'de YPG'yi silahlandıran ABD'nin, Irak Sincar'da özerk bölge ve düzenli ordu kurmak isteyen PKK'ya 38 milyon dolarlık ağır silah verdiği ortaya çıktı haberine geniş yer veren gazete, "Eyy Amerika Diyecek kimse yok mu" manşetiyle habere yer verdi.

- Yeni Şafak gazetesi haftanın ilk iş gününde, ABD, FETÖ elebaşı fethullah Gülen'in iade işlemleriyle ilgili ilk kez adım attı. Türkiye'nin Kanada'ya kaçabilir uyarısını dikkate alan Trump yönetimi, detaylı bilgi istedi. Adalet Bakanlığı örgütün Kanada'da Gülen'in oturması için aldığı çiftliğin adresini verdi haberine yer veren gazete, "Gülen Kanada'ya kaçacak: Türkiye adres verdi" manşetini attı.

- Takvim gazetesi haftanıun ilk gününde, Başbakan Yıldırım, Hürriyet!in Karargah Rahatsız manşetine sert tepki gösterdi. 15 Temmuz direnişinin sembol şehri Kahramankazan'dan darbe şakşakçılarına böyle seslendi haberine yer veren gazete, "Büyük denen gazeteler tıpkı 28 Şubat'taki gibi manşetlerle hükümete ayar vermeye çalışıyorlar: Bize Sökmez" manşetiyle habere yer verdi.

- Akşam gazetesi haftanın ilk sabahında, AB'nin resmi istihbarat örgütü EUINTCEN, 15 Temmuz'a ilişkin hazırladığı Gizli ibareli raporda, Darbe girişiminin arkasında Gülen yok diyerek FETÖ'yü aklamaya çalıştı haberine yer veren gazete, "AB İstihbaratından rezil rapor" manşetini attı.

- Posta gazetesi haftanın ilk iş gününde bu sabah ana sayfasından, Diyarbakırlı Azize Ay, 6 yaşından beri profesyonel futbolcu olmak istiyordu. Hayaline 49 yaşında nihayet kavuştu. Diyarbekirspor formasıyla ilk maçına çıkan Azize Ay'ın iki hedefi var: Bu sezon 21 gol atmak ve Fenerbahçe'ye transfer olmak haberine yer veren gazete, "Ve Goool" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 26 Şubat ve 27 Şubat 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 27 Şubat 2017 Pazartesi Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..