Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 27 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 27 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

27 Temmuz 2017 Perşembe günü önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları, Motosikletçi Barkın Bayoğlu'na binlerce motosikletli veda etti, Terim'in istifası, Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

27 Temmuz 2017 - 09:06

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 27 Temmuz Perşembe günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

27 Temmuz'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  27 Temmuz 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, CHP Genel Başkanı'nın iftiraları, kendisi daha kürsüden inmeden tekzip yiyor. Ama o, hiç sorumluluk duymadan yeni iftiralara yelken açıyor haberine geniş yer veren gazete, "Kılıçdaroğlu'nda iftira çok özür yok" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan; "FETÖ'nün sızmasını önleyin"

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Fehmi Yılmaz, babası Mehmet Zeki Yılmaz 23 yıl önce faili meçhul kurban gittiğinde 5 yaşındaydı. Fehmi büyüdü, katillerin peşine düştü ve mahkemeden benzer davalara emsal olabilecek tarihi bir tazminat kararı çıkarttırdı haberine geniş yer veren gazete, "23 yıl sonra tazminat kazandı: Bu dava babam için" manşetini verdi.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail yönetimi her gün yeni bir uygulamayla Kudüs'ün İslami karakterini tahribe yelteniyor dedi haberine geniş yer veren gazete, "İkiyüzlülüğe sessiz kalamayız" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, İddianamede ETS'nin yanı sıra ByLock kullanıcısı 2 kişi tarafından aranmakla da suçlanan Kara, savunmasında şu sözlerle isyan etti; Soruşturma geçiren ETS Turizm'i aramakla suçlanan Cumhuriyet yazarı Hakan Kara duruşmada böyle dedi; ETS ile görüşmek suçsa 2.4 milyon suçlu aramızda" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Teröristbaşı Gülen'in geçmişteki vaazları araştırıldı. 15 Temmuz darbesini yıllar önce planladığı ve FETÖ'cü canileri azmettirdiği ortaya çıktı haberine geniş yer veren gazete, "Kürsüden ihanet" manşetini attı.

-  Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, 6 yıl önce ölmek üzereydi. Ameliyat olup hayata tutundu. Ama bu kez de baba olamayacağını öğrendi. Aşık oldu, evlendi. Tıbbın imkanları ve mucizesi ile mutluluğu yakaladı haberine geniş yer veren gazete, "Aşkın mucizesi" manşetini attı.

Barkın Bayoğlu "Altın Elbiseli Adam" "Usta motosikletçiye motosikletli tören"

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 27 Temmuz 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 27 Temmuz Perşembe sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çılgın projes Kanal İstanbul Çinli Bankanın radarında
Çılgın projes Kanal İstanbul Çinli Bankanın radarında
Expo Turkey by Qatar iş fuarında 100 milyon dolarlık ihracat anlaşması
Expo Turkey by Qatar iş fuarında 100 milyon dolarlık ihracat...