Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 28 Mart 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 28 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

27 Mart 2017 Salı günü Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika açıklamaları gazetelerde geniş yer buldu. Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

28 Mart 2017 - 07:44 - Güncelleme: 28 Mart 2017 - 07:47

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 28 Mart Salı günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

28 Mart haftanın ilk sabahında gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi anasayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan; 15 Temmuz gecesi tankların F-16'ların karşısında yılmayan gençler vardı. Ama sen neredeydin Kılıçdaroğlu? haberine geniş yer veren gazete, "Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Gençler tankların önündeydi sen kaçıyordun" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye'nin ilk gayrimenkul sertifikası için talep toplama süreci yarın başlıyor, haberine yer veren gazete, "Konutta pay kapma yarışı" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, DEAŞ'ın Niğde'de üç kişiyi öldürdüğü eyleme ilişkin gerekçeli kararda terör örgütü hakkında Türkiye'de hilafet devleti kurmak için anayasal düzeni yıkma amacında olduğu vurgulandı, "10 müebbetin gerekçesi" manşetini attı.

-  Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Milletin çocukları işe girebilmek için KPSS'de ter dökerken, AKP'lilerin eş, dost ve akrabaları kamuda sınavsız işe alınıyor. İşte 4 örnek haberine yer veren gazete, "Devlette nereye elini atsan AKP kadrolaşması çıkıyor: İşte torpilin daniskası" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Avrupa, Türk bakanları yasakladı. Protestoculara atlarıyla itleriyle saldırdı. Fakat faşizan baskılar, gurbetçilerimizi yıldırmadı. Sandık Evet oylarıyla patladı haberine geniş yer veren gazete, "Al Sana cevap" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Yurt dışında yaşayan Türkler, 16 Nisan'daki referandum için elçilikler, başkonsolosluklar ve sınır kapılarında oy vermeye başladı haberine geniş yer veren gazete, "Önce vatan" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 27 Mart ve 28 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 28 Mart 2017 Salı sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..