Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 28 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 28 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

28 Mayıs 2017 Pazar günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

28 Mayıs 2017 - 11:23

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 28 Mayıs Pazar günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

28 Mayıs'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Mayıs 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, İstanbul Başsavcılığı bünyesinde kurulan büro, FETÖ'cü 162 hakim -savcı ile 29 vali-kaymakam hakkında dava açtı haberine yer veren gazete, "FETÖ'cü Hakim ve Savcılar için özel büro" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, MİT raporunda, FETÖ'nün Uludere'yi MİT'e yıkmak istediği darbeye zemin için TIR'ları durdurduğu tespitleri yer aldı haberine yer veren gazete, "İlk komplu 2012'de; MİT müsteşarı'nı alıp hükümeti yıkacaklarıdı" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Kandıra'da 20 yıldır hamallık yapan Mehmet Ateş, her ay bir günlük gelirini yardım kuruluşlarına bağışlıyor haberine yer veren gazete, "Klas hamalın bağış defteri" manşetiyle habere yer verdi.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Sözcü muhabiri Gökmen Ulu, hakim karşısında sorgusunda manifesto gibi bir savunma yaptı. Gerçekleri haykırdı; "Haber yüzünden tutuklanan Gazetecinin savunması" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye, FETÖ'nün Myanmar İmamı Furkan Sökmen'i adım adım takip etti. 9 bin kilometre uzaklıktaki Tayland'ta yakalayıp İstanbul'a getirdi haberine yer veren gazete, "9 bin km'den paket geldi" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Sultan Nine 80 yaşında. Eşi öldü, evlat hayırsız çıktı. Kiray ödeyemediği için sokağa atıldı habeirne yer veren gazete, "Evsiz Sultan" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 27 Mayıs ve  28 Mayıs 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 28 Mayıs 2017 Pazar sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..