Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 28 Nisan 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 28 Nisan 2017 gazetelerin 1.sayfaları

28 Nisan 2017 Cuma sabahı gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

28 Nisan 2017 - 07:33

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 28 Nisan haftanın son iş günü Cuma günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

 28 Nisan'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Nisan 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, 16 Nisan'dan önce başlayan güven algısı referandumdan sonra iyice pekişti, Türkiye güvenli liman oldu haberine geniş yer veren gazete, "Ekonomi uçuşta dolar yerlerde" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ'nün, Emniyet personelinin bir kısmını kırmızı, sarı, mavi renklere göre sınıflara ayırdığı belirlendi haberine yer veren gazete, "Üç listede 70 bin polis" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Rus istihbarat gemisi Liman, dün Kilyos açıklarında bir yük gemisiyle çarpışarak battı. Bölgedeki İmbat hücümbotu kazayı görüp anında haber verince, büyük bir facia ucuz atlatıldı haberine yer veren gazete, "İmbat anında yetişti 78 Rus asker kurtarıldı" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Yargıdaki atama skandalını ortaya çıkaran CHP'li Yarkardaş, hakim yapılan AKP'lileri isim isim açıkladı. Partili hakim dönemi, adaletin ölümüdür dedi haberine yer veren gazete, "Erdoğan AKP'nin başına geçiyor... AKP'liler de yargıya doluyor, "Cumhurbaşkanından sonra partili yargı" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Alman lider Merkel, terör tutuklusu Deniz Yücel'e takılı kaldı. Türkiye'ye hakaretler yağdırıp cümleyi aynı nakarata bağladı: Serbest bırakın haberine geniş yer veren gazete, "Deniz Tuttu" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Ardahan'da temel kazarken bulunulan Rus askere ait 139 yıllık cesedin Kafkasya Fatihi lakaplı Tümgeneral Geyman olduğu sanılıyor. Ailesi naaşı almak için harekete geçti haberine geniş yer veren gazete, "Rusya istiyor" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 27 Nisan ve  28 Nisan 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 28 Nisan 2017 Cuma sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..