Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 28 Şubat 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 28 Şubat 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

28 Şubat 2017 Salı ayın son iş günü sabahında Türkiye gündemine dair gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

28 Şubat 2017 - 07:58

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 28 Şubat ayının son iş günü Salı sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

28 Şubat günü gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Şubat 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi bugün ana sayfasında, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi siyasi istikrarı kalıcı hale getirecek geçmişte halkı inleten ekonomik krizlere set çekecek haberine geniş yer ayırırken, "Yeni sistem istikrarın güvencesi" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bugün, Genelkurmay'ın savcılığa gönderdiği rapor, darbecilerin tatbikat iddiasını çürütüyor haberine yer veren gazete, "Bilirkişi tatbikat demiyor" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bugün, Türkiye'nin kontrolü sağladığı Suriye'nin El Bab kentinde en kritik nokta olan Akil Tepesi'nde Türk silahlı kuvvetleri geçici üs kurdu haberine yer veren gazete, "Akil Tepesi'ne Türk Üssü" manşetini attı.

- Yeni Şafak gazetesi ana sayfasından bu sabah, Rakka'yı DEAŞ'tan temizleyecek operasyona şekli veriliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Savunma Bakanı Fikri Işık ve Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'la bir araya geldi. ABD'nin 48 saat içinde kendi planını Ankara'ya sunması bekleniyor haberine yer veren gazete, "Rakka Mesaisi" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Kürt lider Barzani'nin gelişi sırasında, İstanbul ve Ankara'da Kürdistan bayrağının asılması, referandum öncesi Kürtlere mesaj olarak algılandı haberine geniş yer veren gazete, "Barzani'nin devlet lideri gibi ağırlanması böyle dedirtti: Kürdistan evet diyor, ne diyorsunuz" manşetini attı.

- Takvim gazetesi bu sabah, Terör örgütü, itirafçı olmasından korktuğu isimleri yurt dışına çıkarma kararı aldı. Kaçakçılarla anlaştı. İnsan tacirleri, Kapıkule'nin tuvaletinde randevu verdiği hainleri Avrupa'ya kaçırdı haberine geniş yer ayıran gazete, "Tuuuvalet" manşetini attı.

- Akşam gazetesi ana sayfasında bugün, 28 Şubat'ın 20. yılında, FETÖ liderinin o döneme ilişkin talimatları ortaya çıktı. Üst düzey bir imamın evinde bulunan talimatlarda, militanlardan Atatük maskesiyle kamufule olmaları isteniyor haberine yer veren gazete, "İlk kez ortaya çıktı FETÖ'nün 28 Şubat talimatları" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Adana'da Ali Ölmez, 17 aylık oğlunu kucağına alıp hastanenin 7'inci katının balkonunda intihara kalkıştı. 45 dakika süren dehşeti, vatandaşlar dakika dakika cep telefonlarıyla kaydetti. Kimi facebook'ta canlı yayın yaptı, kimi fotoğraf çekip Instagram'da paylaştı, kimi de çekirdek çitleyip olayı izledi haberine yer veren gazete, "Dehşet içindeyiz" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 27 Şubat ve 28 Şubat 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 28 Şubat 2017 Salı Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..