Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 29 Mart 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 29 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

29 Mart 2017 Çarşamba günü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önemli açıklamaları ve Hayır çadırı ziyareti gazetelerde geniş yer buldu. Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

29 Mart 2017 - 07:48

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 29 Mart Çarşamba günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

29 Mart'ta gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 29 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Evlatlık oğlu 15 Temmuz'da şehit olan Sakine ana: Osmanım vatan uğruna can verdi. Ben de vatan için 16 Nisan'da evet oyu vereceğim haberine yer veren gazete; "Elimde sadece vatanım kaldı" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, En büyük tur operatörlerinden Thomas Cook, Türkiye'ye dönüyor. 1.5 milyon İngiliz kıyılarımızda tatil hazırlığına başladı haberine yer veren gazete, "Avrupalılar geliyor" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah; Kız kaçırma geleneğiyle gündeme gelen İzmir'in Kiraz ilçesinde 102 gündür kayıp olan 14 yaşındaki Ebru, babasının azmi sayesinde güvenlik birimlerinin çabasıyla ailesine kavuştu haberine yer veren gazete, "Kaçırılan 14 yaşındaki Ebru böyle kurtarıldı: Aslan Baba" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, CHP Lideri Cumhurbaşkanına Meclis'i fesih yetkisi veriliyor diyor. Erdoğan İspatlasın istifa ederim diyor. Madde ortada bakalım haberine yer veren gazete, "Kim istifa edecek" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Kara propaganda yapan Avrupa, Hayır'cılar terörist muamelesi görüyor dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise CHP çadırını ziyaret etti. Hayır diyenleri dinledi. Sorularına cevap verdi. Demokrasinin ne olduğunu Batı'ya gösterdi haberine yer veren gazete, "Avrupa Çadırdadı" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, CHP Lideri Kılıçdaroğlu dün akşam CNN Türk özel yayınında şunları söyledi; Avrupa Birliği yapay kriz çıkartıyor. Sağ gösterip sol vuruyorlar. Çünkü Avrupa referandumda Evet çıkmasını istiyor. Türkiye'nin büyümesini istemiyorlar haberine geniş yer veren gazete, "CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu: Avrupa Birliği Evet 'i istiyor" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 28 Mart ve 29 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 29 Mart 2017 Çarşamba sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..