Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 29 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 29 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

29 Mayıs 2017 Pazartesi günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları ve Beşiktaş'ın Şampiyonluğu Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

29 Mayıs 2017 - 07:11

Yeni haftaya girildiği gün haftanın ilk iş günü Pazartesi sabahında, Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 29 Mayıs Pazartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

29 Mayıs'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 29 Mayıs 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Bitlis'te etkisiz hale getirilen Nuran Ekinci adlı kadın teröristin, elebaşı Karayılan'ın yakın koruması, Öcalan'ın eski özel katibi olduğu belirlendi haberine yer veren gazete, "O terörist PKK'nın gizli beyni çıktı" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhrubaşkanı Erdoğan, bugünkü MKYK'da genç ve dinamik bir parti yönetimi yaratmak için düğmeye basıyor haberine geniş yer veren gazete, "2019 için ilk adım" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Eski Diyanet İşleri Başkanı Prof. Ali Bardakoğlu Ortalığı serbest pazar mantığıyla fetva arayan, müşteri memnuniyetine göre fetva verenler kapladı diyor haberine yer veren gazete, "Bardakoğlu ağır eleştirdi; Müşteriye göre fetva" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Burak Akbay, Üç FETÖ'cünün iftiralarıyla bana operasyon başlatanların asıl amacı, muhalefetin son kalesi Sözcü'yü yok etmek dedi ve şunları söyledi haberine yer veren gazete, "BENİ FETÖ'cülükle değil, delikanlı gibi Sözcü'nün sahibi olmakla suçlayın" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ensar Vakfı'nda konuştu. Gençlere nasihatlerde bulundu. Hedeflerimizin , 780 bin km. ile sınırlı olmayacağını duyurdu haberine yer veren gazete, "Sınırlarımız 780 bin km değil" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana  sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ensar Vakfı'nın Genel Kurulu'nda 14 yıldır iktidarız ama hala sosyal ve kültürel iktidarımızda sıkıntılarımız var. İmam Hatiplere ilginin artması çok güzel. Ama hayalimizdeki neslin yetişmesinde eksiğimiz var haberinegeniş yer veren gazete, "İktidar mesajı" manşetini attı. 

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 28 Mayıs ve  29 Mayıs 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 29 Mayıs 2017 Pazartesi sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..