Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 29 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 29 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

29 Temmuz 2017 Cumartesi günü önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları, Enerji bakanı Albayrak'ın açıklamaları, Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

29 Temmuz 2017 - 06:53

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 29 Temmuz Cumartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

29 Temmuz'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  29 Temmuz 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Pakistan'ın FETÖ'sü olarak bilinen Tahir-ül Kadri, ele geçirdiği yargıyı kullanarak, seçilmiş başkan Navaz Şerif'i devirdi haberine geniş yer veren gazete, "Pakistan'da FETÖ usulü yargı darbesi" manşetini attı..

Enerji Bakanı Berat Albayrak, milli enerji konusunda bir araya geldiği akademisyenlere çarpıcı mesajlar verdi haberine yer veren gazete, "Kendi gemimizle sondaj yapacağız" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah,Enerji Bakanı Albayrak, Türkiye'nin enerjide dışa bağımlılığını azaltmak için yerli ve yenilebilir kaynakların daha etkin kullanılacağını açıkladı haberine geniş yer veren gazete, "Enerjik Türkiye" manşetini attı.

AK Parti MKYK, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan başkanlığında toplandı haberine yer veren gazete, "MHP ile aramızda sorun yok" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Meteoroloji Mühendisleri Odası Başkanı Ahmet Köse, İstanbul'u vuran yağmur ve dolu yağışı ile fırtına için süper hücre uyuarısında bulunarak yıkıcı sonucta şehirlerdeki betonlaşmanın etkili olduğunu söyledi haberine geniş yer veren gazete, "Afeti Beton Tetikliyor" manşetini attı.

Cumhuriyet gazetesinin 12'si tutuklu 19 çalışanının yargılandığı davada dün karar günüydü. Mahkeme 7 kişiyi tahliye ederek 5 gazeteci hakkındaki tutukluluk halinin devamına karar verdi haberine geniş yer veren gazete, "Cumhuriyet'te ara karar 7 tahliye 5 tutuklu" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Mehmet Yılmaz, Hüseyin Gülerce için, Kendisi Fethullahçı çetenin önemli elemanıydı. Her şeyin merkezindeydi dedi ve devam etti haberine yer veren gazete, "Hürriyet yazarı Mehmet Yılmaz sordu; Neden bir savcı Gülerce'yi çağırıp sorgulamıyor" manşetini attı.

271 gündür tutuklu olan 7 Cumhuriyet çalışanı özgürülüğüne kavuşurken Murat Sabuncu, Akın Atalay, Kadri Gürsel ve Ahmet Şık'ın tahliye talebi ise reddedildi haberine yer veren gazete, "Cumhuriyet davasında tutuklu 11 sanıktan 7'si tahliye edildi; Yarım demokrasi yarım özgürlük" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Ceviz iriliğindeki dolu, şiddetli fırtına ve sağanak yağış aynı anda İstanbul'u vurdu. Afetten kaçıp Bodrum'a gidenler, yollarda uzun kuyruklar oluşturdu haberine geniş yer veren gazete, "DoluDizgi" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, İzmir Bayındır'da bir çiftçi tarlasındaki otları yakarken 833 futbol sahası büyüklüğündeki ormanın kül olmasına neden oldu. Salı günü çıkan ve ancak dün söndürülebilen yangından geriye bu içler acısı manzara kaldı. On binlerce ağaç yandı, binlerce orman canlısı yok oldu haberine geniş yer veren gazete, "Kül Olduk" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 29 Temmuz 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 29 Temmuz Cumartesi sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
REIDIN Konut Fiyat Endeksi Kasım ayına ilişkin rakamları açıklandı
REIDIN Konut Fiyat Endeksi Kasım ayına ilişkin rakamları...
İnşaat sektörü cirolarında rekor artış
İnşaat sektörü cirolarında rekor artış