Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 3 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını...

Gazeteler, gazete manşetleri 3 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

3 mart 2017 Cuma sabahı Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

03 Mart 2017 - 07:55

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 3 Mart Cuma sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

3 Mart günü gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi bugün ana sayfasında, Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu ülkede 35 bin insanın canına kıyan terör örgütü Hayır verin diyorsa bunu bir kenara koyamayız haberine geniş yer veren gazete, "Hayır oyunun gideceği yer Kandil" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, El Bab'da temizlik harekatı yapıyoruz diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ardından istikametin Münbiç olacağını söyledi habere geniş yer verirken, "Önce temizlik sonra Münbiç" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Pervin Çoksüer 4 yıl önce Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde sezeryanle kız Tuana'yı dünyaya getirirkenyanlış kan verildiği için öldü. Mahkeme, İstanbul Üniversitesi'nin küçük kıza 502 bin lira tazminat ödemesine karar verdi haberine yer veren gazete, "Annesizlik tazminatı" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasından bu sabah, AKP, Evet için ittifak yaptğı MHP'nin önemli isimlerine 2 yıl önce çengel atmış. İşte MHP'den ihraç edilen Oğan'ın sözleri: "Yıldırım Bana vekillik teklif etti" manşetini attı.

- Yeni Şafak gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Komutanların Kardak'a gidişini Turistik ziyaret e benzetenlere sert tepki göstererek, Genel Kurmay Başkanımız'ın kuvvet komutanlarıyla birlikte dava açması gerekir haberine yer veren gazete, "Komutanlar dava açmalı" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasından bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pakistan dönüşü TUR uçağında gazetecilerle sohbet etti. Gündeme ilişkin önemli mesajlar verdi haberine yer veren gazete, "Hedef Menbiç" manşetini attı.
 
- Akşam gazetesi ana sayfasında bugün, Doğan'ın sağkolu Muratoğlu ve FETÖ'cü hakim 15 Temmuz sonrası Kosova'da aynı siteden ev almış haberine geniş yer veren gazete, "Bu da mı gol değil Aydın Doğan" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye dün üç koldan terör örgütü YPG'ye destek veren Amerika'yı uyardı. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Terörle işbirliği yapanın yanında olmayız. Terör örgütü Münbiç'i, Rakka'yı terk etsin. Dışişleri Bakanı: YPG, Münbiç'i terk etmezse vururuz. Başbakan: Tercihinizi yapın, ya teröristler ya biz haberine geniş yer veren gazete, "Son Uyarı" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 2 Mart ve 3 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 3 Mart 2017 Cuma Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..