Gazeteler, gazete manşetleri 3 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 3 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

3 Haziran 2017 Cumartesi günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Şırnak şehitleri haberi gündemde. Türkiye'de yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

03 Haziran 2017 - 07:29

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 3 Haziran Cumartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

3 Haziran'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Haziran 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

-  Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Şehadetiyle Türkiye'yi ağlatan Aydoğan Paşa'nın birliğine son konuşması; Öyle bir kahramanlık destanı yazmalıyız ki... haberine yer veren gazete, "Şehit Tümgeneral Aydın'ın Mehmetçiğe vasiyeti; Son terörist temizleninceye kadar KATO'dayız" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Şırnak'ta şehit olan Albay Gökhan Peker'in cenaze törenine devletin zirvesi ve binlerce vatandaş katıldı haberine yer veren gazete, "Şehidi binler uğurladı" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Vatandaşlar, hesaplı et alabilmek için Et ve Süt kurumu (ESK) önünde uzun kuyruklar oluşturuyo. Sefer Levent, kuyrukların izini sürdü, artan et fiyatlarını araştırdı haberine yer veren gazete, "Fırsatçı zammı vatandaşı Et Kurumu'na yöneltti; Uzuc et kuyruğu" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, 8 gündür Bakırköy Kadın Cezaevi'nde tutulan Mediha'nın oğlu Arda haykırdı, "Sözcü'nün yok yere tutuklanan internet sorumlusu Mediha Olgun'un oğlu isyan etti; Annem Sabah'ta kahramandı da Sözcü'de mi hain oldu" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan belediye başkanlarına uyarı; İcraatınız denetlenecek. Geçer not alamayan aday gösterilmeyecek haberine geniş yer veren gazete, "Başkanlara üçlü mercek" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Kütahya Inköy'de meraya arkeoloji müzesi yapılıyor. Protesto için 300 köylü kadın 2 bin büyükbaş hayvanla dün Kütahya-Eskişehir yolunu 1 saat kapattı haberine yer veren gazete, "Doğa isyanı" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 2 Haziran ve  3 Haziran 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 3 Haziran 2017 Cumartesi sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..