Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 3 Nisan 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 3 Nisan 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

3 Nisan 2017 Pazartesi sabahı gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

03 Nisan 2017 - 07:41

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 3 Nisan Pazartesi yeni ay yeni haftanın ilk iş günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

3 Nisan'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Nisan 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, FETÖ'nün yakın geçmişte yargı kumpaslarının merkezi haline getirdiği HSYK, yeni sistemde HSK adıyla milli ve demokratik yapıya kavuşuyor haberine geniş yer ayıran gazete, "Tam bağımsız HSYK adaleti uçuracak" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Adil Öksüz ve beraberindeki darbeciler, Akıncı 143. Filo'daki bir gazinoyu üs yapıp, kalkışmayı buradan yönetmek istemişhaberine yer veren gazete, "Beyin takımı 143. FİLO'da" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Fiat-Chrysler Grubu 1.5 milyar dolar yatırım yapacağı Michigan'daki fabrikasının başına, Tofaş Bursa Fabrikası'nın direktörü Akın Aydemir'i getirdi haberine yer veren gazete, "Amerika'ya dev transfer" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Geçen seçimlerde oy sayımı sırasında elektrikler kesilmişti. İktidarın Trafoya kedi girdi demesi şüpheyi artırmıştı. Benzer bir durum yurtdışında yaşanıyor haberine yer veren gazete, "SEÇSİS projesinde hata olduğu ortaya çıktı Gurbetçilere mükerrer oy kullandırabilirler! Kedi trafodan çıktı, sandığa girdi" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'daki toplu açılış töreninde önemli mesajlar verdi. Türkiye'ye savaş ilan eden Avrupalı liderlere de böyle seslendi: İsviçre parlamentosu'nun önünde bir pankart. Benim resmi ve şakağıma dayanmış silah. Erdoğan'ı öldürün diyor. Be dangalaklar, Erdoğan sizin demenizle mi ölecek? haberine yer veren gazete, "Be dangalaklar" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bugün, Siyasette referandum gerilimi, toplumda kutuplaşma endişesi... Uzun zamandır iç karartan haberlerle bunalan Türkiye'nin yüzünü yine kendi insanları güldürdü haberine yer veren gazete, "Hadi gülümse" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 2 Nisan ve 3 Nisan 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 3 Nisan 2017 Pazartesi sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..