Gazeteler, gazete manşetleri 3 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 3 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

3 Temmuz 2017 Pazartesi yeni ay yeni haftanın ilk gününde önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

03 Temmuz 2017 - 08:12

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 3 Temmuz Pazartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

3 Temmuz'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Temmuz 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, AK Parti sözcüsü Mahir Ünal; CHP uluslararası alanda Türkiye'ye yönelik kara propagandanın dilini kullanıyor haberine yer veren gazete, "Kılıçdaroğlu kara propagandanın Türkiye sözcüsü" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Yeni köprü ve otoyol geçiş rakamlarının işletmelere garanti edilen araç sayısının çok altında kaldığı iddialarına Ulaştırma Bakanı Arslan'a sorduk. İşte Bakanlıktaki geçiş rakamları ve Bakan'ın görüşleri haberine geniş yer veren gazete, "Bakanlıktaki köprü hesabı" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Adalet Bakanı Bozdağ; ABD'deki FETÖ'cüler, Hristiyan isimleri alıp, oradaki tarikatlara giriyorlar. Bize yaptıklarını AVD'ye de yaparlar haberine geniş yer veren gazete, "FETÖ ABD'de Hristiyan oldu" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, 2 arkadaşımızı delil olmadan tutukladılar, Yetkisi olmayan mahkemeden tekzip kararı aldırdılar haberine geniş yer veren gazete, "Türkiye'de milyonlar işte bu yüzden adalet istiyor; Hukuk skandalı" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ'cü teröristleri himaye eden Almanlar düşmanlıkta sınır tanımadı. 15 Temmuz'un yıldönümünde şartlar hala uygun diyerek darbe şakşakçılığı yaptı haberine geniş yer veren gazete, "Kendine gel Spiegel" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Samsun İlkadım'da 2 çocuk babası 50 yaşındaki Nevzat Güneş, çalıştığı inşaattan dün düşerek öldü. Nevzat Güneş'in ağabeylerinden Süleyman 10 yıl, Mehmet Güneş 6 yıl önce inşaattan düşüp ölmüştühaberine geniş yer veren gazete, "İnanılmaz" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 3 Temmuz 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 3 Temmuz Pazartesi sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..