Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 30 Mart 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 30 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

30 Mart 2017 Perşembe günü Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar gazetelerde geniş yer buldu. Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

30 Mart 2017 - 07:53

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 30 Mart  Perşembe günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

30 Mart'ta gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 30 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye'de darbelere hep siyasi krizler gerekçe gösterildi. Yeni anayasa ve yeni sistemle siyasi krizler ortadan kalkacak, darbeler tarihe karışacak haberine yer veren gazete, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ne getiriyor?: Krizler sıfırlanacak darbe zemini kalkacak" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Sur'daki geleneksel 44 ev tamamlanmak üzere. Evleri yıkılan vatandaşlar yeni konutları için anlaşmaya başladı haberine yer veren gazete, "Sur'da yeni bir yaşam" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Başbakan Binali Yıldırım, El Bab'ta her şeyin kontrol altında olduğunu belirterek, Fırat Kalkanı Harekatı bitiştir, ihtiyaç olması halinde yapılabilecek bir harekat artık başka bir isimle anılacak dedi habere yer veren gazete, "Fırat Kalkanı Bitmiştir" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, CHP Lideri Kayseri Mitingine yüreği terör ateşi'yle yanan bu babanın sözleri damga vurdu haberine geniş yer veren gazete, "Hayır'cılara terörist diyen iktidar, bu babaya cevap versin; Oğlum gazi, yeğenim ise şehit! Oyum Hayır! Peki şimdi ben terörist miyim?" manşetini attı.

- Takvim Gazetesi ana sayfasında bu sabah; 15 Temmuz darbesinin sivil yöneticisi FETÖ'cü Adil Öksüz kaçtı. ABD Başkonsolosluğu'nun her yerde aranan teröriste telefon ettiği ortaya çıktı haberine geniş yer veren gazete, "Teröriste bak" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bugün, İzmir Sancaklı Köyü'ndeki ilkokul müdürünün 22 yıldır öğrencileri taciz ettiğini ortaya çıkarıp tutuklanan öğretmen Saadet Özkan, Beyaz Saray'da dün Uluslararası Cesur Kadın ödülü aldı haberine yer veren gazete, "Büyük Saadet" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 29 Mart ve 30 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 30 Mart 2017 Perşembe sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..