Gazeteler, gazete manşetleri 30 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 30 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

30 Mayıs 2017 Salı günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın MKYK ve yeni dönem açıklamaları gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

30 Mayıs 2017 - 08:13

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 30 Mayıs Salı günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

30 Mayıs'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 30 Mayıs 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhrubaşkanı Erdoğan; Milletin karşısına ilk etapta 180 günlük eylem planıyla çıkacağız ve programı haziran sonunda başlatacağız haberinegeniş yer veren gazete, "Zamanızmız az işimiz çok" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan değişikliği sınırlı tuttu; MYK'ya Yasin Aktay, Nükhet Hotar, Şaban Dişli yerine Mahir Ünal, Ravza Kavakçı Kan ve Hamza  Dağ girdi haberine yer veren gazete, "Üç isim gitti üç isim geldi; Sınırlı revizyon" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında, Aile içi şiddet bu kez bir gazeteciyi hedef aldı. Yeni Akit Gazetesi enel Yayın Yönetmeni Kadir Demirel, damadı tarafından bıçaklanarak öldürüldü haberine geniş yer veren gazete, "AKİT'in yönetmenine damat bıçağı" manşetini attı.

-  Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Askeri bilirkişi heyeti, Genelkurmay'daki belgeleri inceleyip şu sonuca vardı; FETÖ darbeyi, aylar/haftalar önceden planladı. Bu gerçekler ortadayken haberine geiş yer veren gazete, "FETÖ'nün Odatv kumpasıyla 2 yıl hapis yatan yazarımız Soner Yalçın, Sözcü'ye yönelik operasyonu yazdı:  Bu işin içinde bir iş var" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, 15 Temmuz'un kilit ismi Hakan Evrim, ilk kez ifade verdi. Atatürkçüyüm dedi. Gülen'i tanımadığını söyledi. Darbeye kalkışmadıklarını belirtti. Kameralar önünde FETÖ'cülere verdiği selamı bile inkar etti haberine geniş yer veren gazete, "Evrim teorisi" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, İnşaatı süren İstanbul'daki 3. havalimanında, 29 Mayıs 1453'teki fethin 554'üncü yıldönümü şerefine 1453 kamyonla 9 saat uğraşılıp rekor denemesi yapıldı haberine yer verildi, "Fetih filosu" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 29 Mayıs ve  30 Mayıs 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 30 Mayıs 2017 Salı sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..