Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 30 Nisan 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 30 Nisan 2017 gazetelerin 1.sayfaları

30 Nisan 2017 Pazar günü sabahı gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

30 Nisan 2017 - 09:55

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 30 Nisan Pazar günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

30 Nisan'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 30 Nisan 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, TSK'dan terör örgütü PKK'ya peş peşe ağır darbe. Dün Adıyaman'da 8, Tunceli'de 10, Van'da 5 terörist öldürüldü. Ayrıca sekiz ildeki bir haftalık bilanço 112 ölü haberine geniş yer veren gazete, "PKK'nın beli iyice kırıldı" manşetini attı.

- Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sincar operasyonu için Vakit geldiğinde ne yapacağımızı biz gayet iyi biliriz dedi haberine yer veren gazete, "Bir gece ansızın gelebiliriz" manşetini attı.

- Siverek göçeri 23 yaşındaki çoban Halil'in en iyi dostları Kafka, Dostoyevski ve Gogol, Evimizi değil ama kitapları taşımak kolay haberine yer veren gazete, "Dağdaki filozof" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, ABD Başkanı Türkiye'nin yanında olduğunu söylüyor ama Suriye'de YPG'ye kalkan oluyor. Nitekim Mardin sınırımıza ABD zırhları geldi. Gerilim yükseldi haberine geniş yer veren gazete, "Hem yüzümüze gülüyor hem de sırtımıza zırhlı yolluyor: Trump ikili oynuyor" manşetini attı.

- Cumhurbaşkanı Erdoğan, sınır ötesinde yuvalanan teröristlere dikkat çekti. Bir gece ansızın gelebiliriz dedi. Aynı dakikalarda, ABD bayrağı altında nöbet tutan YPG'lilerin fotoğrafları servis edildi. Sosyal medya inledi: Tepenize biineriz haberine geniş yer veren gazete, "Bir gece ansızın gelebiliriz" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Terör örgütü PKK'nın Suriye kolu YPG, sınır karakollarına 3 gündür ateş açıyordu.Amerikan askerleri ve tankları Türkiye'nin karşı ateşini engellemek için sınırda YPG'lilerle nöbet tutuyor haberine yer veren gazete, "İhanet nöbeti" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 29 Nisan ve  30 Nisan 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 30 Nisan 2017 Cumartesi sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..