Gazeteler, gazete manşetleri 30 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 30 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

30 Temmuz 2017 Pazar günü önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları, Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

30 Temmuz 2017 - 08:38

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 30 Temmuz Pazar günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

30 Temmuz'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 30 Temmuz 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Güneydoğu halkından terör örgütüne anlamlı tepki: PKK'nın vitrini HDP'nin oturma eylemine Diyarbakırlılar yüz vermedi haberine yer veren gazete, "Diyarbakır'dan teröre prim yok" manşetini attı.
 
- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Çıralı'nın üç gönüllü kahramanı, 20 yıldır sahilde hayatlarına yeni başlayan Caretta caretta'ların denize doğru ilk adımlarına rehberlik ediyor haberine yer veren gazete, "İnsanlık nöbeti" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Aile Bakanlığı, süresiz nafaka ödemesinin insaflı ve hakkaniyetli olmadığını belirtti haberine geniş yer verne gazete, "Ölene kadar SGK gibi" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Şiddet mağduru esnaf Mehmet Otur, belediyenin Şiddet uygulanmadı diyerek inkar ettiği dayağı ve öncesinde yaşananları anlattı. Otur, şöyle konuştu; Ben Mustafa Kemal'in ilkelerine bağlıyım" manşetini attı.

-  Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, AK Parti, kongre sürecine girdi. Yorulan teşkilatların yenilenmesine karar verildi. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, kripto FETÖ'cülere dikkat çekti; Sızmalarına izin vermeyin haberine yer veren gazete, "Kripto Alarmı" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Antalya Kemer'de 4 yıldızlı otelde yangın çıktı. Yangın alarmı çalışmadı. Yangın merdivenleri kilitliydi. 400 otel müşterisi, itfaiye merdvenleriyle son anda kurtarıldı. Tatilciler Kimse buraları denetlemiyor mu? Az kalsın tatile geldiğimiz otel mezarımız olacaktı diye isyan etti haberine geniş yer veren gazete, "Can Pazarı" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 30 Temmuz 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 30 Temmuz Pazar sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tamer Özyurt; 'Uzun süreli oturma izni ülkemize yabancı yatırımcı getirir'
Tamer Özyurt; 'Uzun süreli oturma izni ülkemize yabancı...
Bankalar elini taşı altına koymalı
Bankalar elini taşı altına koymalı