Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 31 Mart 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 31 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

31 Mart 2017 Cuma günü Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar gazetelerde geniş yer buldu. Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

31 Mart 2017 - 07:58 - Güncelleme: 31 Mart 2017 - 09:17

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 31 Mart Cuma günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

31 Mart'ta gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 31 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, ABD'de FETÖ'ye yeni kıskaç:FBI, darbeci örgütün 4 tepe yöneticisinin hesabını dondurup kara para soruşturması başlattı haberine yer veren gazete, "FBI, FETÖ'nün kara parasının peşinde" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson'dan Suriye'de PYD'yle çalışmasını ve FETÖ'yle ortak mücadele istedi haberine geniş yer veren gazete, "ABD'ye 2 net uyarı: 1- PYD/YPG'yle ilişkiyi kes, 2- Fethullah Gülen'i iade et" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, 24 Ağustos'ta meslekten atılıp dün göreve iade edilen hakimin, aynı apartmanda oturan komşusunun kurbanı olduğu ortaya çıktı, "Doktor komşu hakimi yakmış" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Meydanı boş bulan peşmerge, Kerkük'e sözde Kürdistan bayrağı dikti iktidar, Evet'çi Barzani'yi ürkütmemek için sessiz... Türkmenler öfkeli haberine geniş yer veren gazete, "Irakta'ki Türkmen soydaşlarımız kan ağlıyor; Devletin sesi Kerkük için niye çıkmıyor" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ'cü Adil Öksüz, darbede başarısız olma ihtimalini de planladı. Kaçmak üzere uçak bileti aldı. Ancak kimliği çabuk ortaya çıktı. ABD'ye uçamadı haberine geniş yer veren gazete, "Kaçış bileti cebindeydi" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Bilecik'te, Pazaryei Belediyesi'nin Halk Meclisi'nde ortaya çıkan tablo çok üzücüydü haberine geniş yer veren gazete, "Kadının yeri" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 30 Mart ve 31 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 31 Mart 2017 Cuma sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..