Gazeteler, gazete manşetleri 31 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 31 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

31 Mayıs 2017 Çarşamba günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti Grup Toplantısında yaptığı açıklamaları gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

31 Mayıs 2017 - 07:57

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 31 Mayıs Çarşamba günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

31 Mayıs'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 31 Mayıs 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi anasayfasında bugün, Erdoğan bin 44 gün sonra Genel Başkan sıfatıyla AK Parti Grubu'nda konuştu haberine geniş yer veren gazete, "Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti'yi tanımladı; Demokrat Cumhuriyetçi Devrimci Yerli ve Milli" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk grup toplantısında FETÖ'cülerin kaçtıkları ülkelerden iadesini istedi haberine geniş yer veren gazete, "Erdoğan 1044 gün sonra grup kürsüsünde; FETÖ resti" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yadımcısı Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili ve eşinin yedi ay önce koruma altına aldığı üç yaşındaki Adem, ailenin de mahallenin de ilgi odağı oldu haberine yer veren gazete, "Emmioğlu Adem" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, "Orgeneral Hulusi Akar, Meclis Darbe Araştırma Komisyonu'nun sorularına 8 sayfalık cevap verdi aşlıktaki bu açıklamayı yaptı; "Genelkurmay Başkanı nihayet anlattı; Darbecilerle pazarlık yapmadım" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye'nin Gezi provakasyonu ile tanıdığı genç kız, Suriye'de DEAŞ'la çıkan çatışmada can verdi haberine yer veren gazete, "Kırmızı fularlı kız Rakka'da öldü" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, İzmir'den Tunus'a giden Roselina adlı Türk konteyner gemisi gece Libya açıklarında batmak üzere olan eski bir tekne gördü. Teknede çoğu kadın ve çocuk 466 müteci vardı. Geminin 18 kişilik Türk mürettebatı 18 saat uğraşıp hepsini kurtardı ve İtalya'ya bıraktı haberine yer veren gazete, "Çılgın Türkler" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 30 Mayıs ve  31 Mayıs 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 31 Mayıs 2017 Çarşamba sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..