Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 31 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 31 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

31 Temmuz 2017 Pazartesi günü önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Ülke geneli ve Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

31 Temmuz 2017 - 06:57

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 31 Temmuz Pazartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

31 Temmuz'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 31 Temmuz 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Diyarbakır'da, PKK'nın dağa kaçırdığı çocukları için eylem yapan annelerden Ayfer Güneş'in kızı Leyla terör örgütünden kurtarıldı haberine geniş yer veren gazete, "Leylası'na kavuştu" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Artık gıda ürünlerinin etiketlerinde gerçek ya da hakiki gibi ifadeler yer almayacak. Köy yoğurdu denilemeyecek. 30 yıldır üretilmeyen bir ürüne geleneksel yazmak yok haberine geniş yer veren gazete, "Etiketlerde yalana son" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Ekonominin patronu Şimşek yeni yol haritasını Milliyet'e anlattı; Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Türkiye için zor döneminin geride kaldığını söyledi haberine geniş yer veren gazete, "Şimdi sıçrama zamanı" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Fethullahçıların listelediği flaş bellek incelenmiş. Darbeci Akın Öztürk'ün'ün imzasıyla Olumsuzluk yok denilmiş haberine geniş yer verne gazete, Hava Kuvvetleri'nde kuzuyu kurda teslim etmişler; İşte flaş belleği kapatma belgesi" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türk düşmanı siyasetçilerin kışkırtmaları boşa çıktı. Bir haftada iki gurbetçimiz örnek davranışlarıyla Almanlar'ın hayranlığını kazandı haberine geniş yer veren gazete, "İki Türk iki ders" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, 

şanlıurfa Siverek'te Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Heykeli saldırıya uğradı haberine geniş yer veren gazete, "Hain eller" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 31 Temmuz 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 31 Temmuz Pazartesi sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
REIDIN Konut Fiyat Endeksi Kasım ayına ilişkin rakamları açıklandı
REIDIN Konut Fiyat Endeksi Kasım ayına ilişkin rakamları...
İnşaat sektörü cirolarında rekor artış
İnşaat sektörü cirolarında rekor artış