Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 4 Mart 2017 cumartesi gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 4 Mart 2017 cumartesi gazetelerin 1.sayfalarını oku

4 mart 2017 Cumartesi haftasonu sabahı Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

04 Mart 2017 - 08:30 - Güncelleme: 04 Mart 2017 - 08:35

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, haftasonu 4 Mart Cumartesi sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

4 Mart günü gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 4 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi hatasonu sabahı ana sayfasında, Türkiye'deki referanduma müdahale eden, Bakanlarımızı ve Sabah'ı susturmaya çalışan küstah Almanya'ya öfke büyüdü haberine geniş yer veren gazete, "Susturamazsınız" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında haftasonu sabahında, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, darbe girişimiyle ilgili en kritik davayı açtı haberine geniş yer veren gazete, "2988'er kez müebbet" manşetini attı.

-  Hürriyet gazetesi ana sayfasında cumartesi sabahı, Yurtta Sulh Konseyi'nin 37 üyesi ve örgüt lideri Gülen'e 2 Bin 988'er kez ağır müebbet istendi haberine yer veren gazete, "İddianamede Rekor" manşetini attı.
 
- Sözcü gazetesi haftasonu ana sayfasında, Kendisine yönelik siyasi linç için, 28 Şubat sürecini yaşadım, bu kadar alçak ve şerefsiz iftiralarla karşılaşmadım diyen Akşener şöyle konuştu: "Al Başkanlığı hallet Meral'i anlaşmasıdır bu" manşetiyle habere geniş yer verdi.

- Yeni Şafak gazetesi ana sayfasında haftasonu sabahı, 15 Temmuz'daki kanlı darbe girişiminin ana soruşturması tamamlandı. İddianamede Gülen ile cuntanın A Takımıolan 38 Yurtta Sulh Konseyi üyesi için 2 nin 991'er kez ağırlaştırılmış müebbet isteniyor. Ankara Başsavcılığı cuntacıların Menderes'in idam edildiği 27 Mayıs darbesini örnek aldıklarına dikkat çekti haberine geniş yer veren gazete, "Asrın davası başladı: 27 Mayıs'ı örnek almışlar" manşetini attı.

- Takvim gazetesi haftasonu ana sayfasında bu sabah, Takvim, firari Can Dündar'ın yerini tespit etti. Almanya'nın maskesini indirdi. Çılgına dönen Merkel yönetimi ise bu habere destek veren Alman gazeteci Martin Le Jeune'ye 865 Euro ceza kesti, hapisle tehdit etti haberine yer veren gazete, "Canlı skandal" manşetini atttı.

- Akşam gazetesi ana sayfasında haftasonu sabahı, ByLock soruşturmasında kredi kartları incelenen 12 kişinin, darbe girişiminden 2 gün önce Pensilvanya'daki çiftliğin çevresindeki otellerde kaldığı belirlendi haberine yer veren gazete, "15 Temmuz'un 12 sır ismi" manşetini attı.

- Akşam gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Kelkitlioğlu, Doğan Holding Ankara İdari Temsilcisi Barbaros Muratoğlu, Kosova'da FETÖ'cü firari hakim Serkan Aydın ile aynı sitede ev aldı diye haber yazıp manşet yaptı. Bu da mı gol değil Aydın Doğan başlıklı haberin yalan olduğu akşam olmadan ortaya çıktı haberine yer veren gazete, "Gol değil iftira" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 3 Mart ve 4 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 4 Mart 2017 Cumartesi Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..