Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 4 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 4 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

4 Mayıs 2017 Perşembe günü sabahı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Rusya ziyareti haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

04 Mayıs 2017 - 08:27

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 4 Mayıs Perşembe günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

4 Mayıs'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 4 Mayıs 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin'in Soçi zirvesinden ekonomide işbirliği kararı çıktı. Domates dışında tüm tarım ürünlerinde kısıtlamalar kaldırıldı haberine geniş yer veren gazete, "Normalleşme tamam ekonomi uçuşa geçti" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin, Suriye'de akan kanın durması için çatışmasız bölgelerin hayata geçirilmesinde uzlaşma sağladı haberine yer veren gazete, "Çatışmasızlık mutabakatı" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Putin'in Soçi'deki zirvesinde masada Suriye'deki çatışmasızlık bölgeleri vardı. Erdoğan, Putin ile Harita üzerinde müzakere ettiklerini söyledi haberine geniş yer veren gazete, "İdlib çatışmasızlık bölgesi ilan edildi; Harita üzerinde Müzakere" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Yarkardaş, Atanan 1341 hakimin % 90'ının AKP'lilerden seçilmesi adalet tabutuna çakılan son çividir. Artık AKP'li olmayan adalet beklemesin dedi haberine yer veren gazete, "CHP'li Yarkardaş partili hakimler için böyle dedi; İşte adaletin ölüm fermanı" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Alman gizli servisi BND mensubu Franco A, Suriyeli mülteci kılığında yakalandı. Eski Cumhurbaşkanı Gauck'a suikasta hazırlandığı ortaya çıktı haerine yer veren gazete, "Franco tüm suçları Türkler'e atacaktı: Francostein" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Bir bacağı kesilen 3 yaşındaki Özge'nin protezle yürüyebilmesi için fizik tedavi görmesi gerekiyor. Bu tedaviyi karşılayacak parası olmayan baba evde ilkel bir düzenek kurdu haberine geniş yer veren gazete, "Parası yoksa babası var" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 3 Mayıs ve  4 Mayıs 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 4 Mayıs 2017 Perşembe sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..