Gazeteler, gazete manşetleri 4 Nisan 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 4 Nisan 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

4 Nisan 2017 Salı sabahı gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

04 Nisan 2017 - 08:13

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 4 Nisan Salı günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

4 Nisan'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 4 Nisan 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, 18 yaşa seçilme hakkına evet diyen gençler CHP liderinin Meclis'e çoluk çocuğu dolduracaklar sözüne tepkili: Unutulmasın ki Atatürk ümidini gençliğe bağladı haberine yer veren gazete, "Atatürk güvendi Kılıçdaroğlu küçümsedi" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP liderine hitaben, Mumun yatsıya kadar yanacak, "Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun kontrollü darbe tanımına tepki gösterdi; Dosya varsa hemen açıkla" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Özgür Suriye Ordusu, Fırat Kalkanı Operasyonu'nun kahraman şehitlerinden Binbaşı Bülent Albayrak'ın adını El Bab kentinin girişindeki Akil Dağ'ına verdi haberine yer veren gazete, "Adını dağa yazdılar" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, 15 Temmuz darbe girişimi aydınlatılmadı. Çünkü darbenin siyasi ayağı hükümetin içinde diyen Kemal Kılıçdaroğlu şöyle devam etti: "180 vekilde ByLock var neden koruyorsunuz" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Ne miting yasakları, ne de atla itle sindirme çabaları... Avrupa'nın referandum oyunu hayırlara çıkmadı. Evet tişörtünü giyen gurbetçiler sandıklara yığıldı. Kuyruklar uzadıkça uzadı. Batı'nın acısı katlandıkça katlandı haberine geniş yer veren gazete, "AB Yes Kuyruk acısı" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, CHP Lideri Kılıçdaroğlu, 249 kişinin şehit olduğu 15 Temmuz darbe girişimi için Kontrollü Darbe iddiasında bulundu. Erdoğan, Yalancı diye tepki gösterdi. Başbakan da Kimse bu millete hakaret edemez diyerek Kılıçdaroğlu'nu ispata çağırdı haberine geniş yer veren gazete, "Kontrollü darbe kavgası" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 3 Nisan ve 4 Nisan 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 4 Nisan 2017 Salı sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın