Gazeteler, gazete manşetleri 4 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 4 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

4 Temmuz 2017 Salı yeni ay yeni haftanın ilk gününde önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

04 Temmuz 2017 - 08:14

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 4 Temmuz Salı günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

4 Temmuz'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 4 Temmuz 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ ve Kandil'in CHP'nin sözde adalet yürüyüşüne verdiği örtülü destek, Kartepe'deki kucaklaşma ile yol arkadaşlığına dönüştü haberine geniş yer veren gazete, "Kandil'cilerle kol kola girdi" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Tuzla'da 4. Milgem'i (Kınalıada Korveti) denize indirme ve 5 Milgem'in  (İstanbul Firkateyni) inşa başlangıç töreninde konuştu; "Sırada uçak gemisi var" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Yunan sahil güvenlik botu, Rodos'un 3 mil açığında Dur ihtarına uymadığı gerekçesiyle Türk yük gemisine ateş açtı. 19 kurşun isabet eden gemi yine de seyrini sürdürdü haberine yer veren gazete, "Türk geimisini taradılar" manşetini attı.

Erdoğan, Milgem Projesi'nin dördüncü gemisi'nin dördüncü gemisi olan TCG Kınalıada Korveti'nin denize indirilmesi ve TCG İstanbul Fırkateyn'nin kaynak törenine katıldı haberine geniş yer veren gazete, "Kınalıada Korveti denize indirildi" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Binaların kendi ihtiyaçlarını karşılamak için yapılacak güneş enerjisi paneli kurulumunda yapı ruhsatı izni aranmayacak haberine geniş yer veren gazete, "Güneşin önü açıldı" manşetini attı.

Deniz Kuvvetleri'nin dördüncü milli genisi olan TCG Kınalıada dün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katıldığı törenle denize indirildi haberine yer veren gazete, "Uçak gemisi de yapacağız" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında  bu sabah, Sözcü'nün 2 çalışanına aynen bu yapıldı. Yani delilsiz tutuklandı. Böylesi ancak muz cumhuriyetlerinde olur haberine yer veren gazete, "Önce tutukla sonra delil bul" manşetini attı.

Sözcü gazetesinin kuruluşunun bi,r numaralı tanığıyım... Savcılar Sözcü hakkındaki gerçekleri merak ediyorlarsa, çağırıp lütfen benden dinlesinler. Basında Müseccel itirafcı denilen Hüseyin Gülerce'yi değil haberine yer veren gazete, "Rahmi Turan'dan hukuksuzlara tepki; Savcılara çağrımdır" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Erdoğan, 15 Temmuz ihanetinin yıldönümünde milleti sokağa çağıracak. 81 ilde Demokrasi Nöbeti tekrar başlatılacak. FETÖ'cü hainlerin şehit ettiği kahramanlar anılacak haberine geniş yer veren gazete, "Cumhurbaşkanı Nöbette" manşetini attı.

Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşüne Kandil'ciler de katıldı haberine yer veren gazete, "CHP-HDP el ele" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, CHP lideri Kılıçdaroğlu, Adalet Yürüyüşü'nün bitmesine 6 gün kala İstanbul'a yaklaştıkça provakasyon duyumları alıyoruz dedi. Başbakan yardımcısı Numan Kurtulmuş Her türlü önlemi aldık. Ama CHP de uyanık olmalı diye konuştu haberine yer veren gazete, "En kritik 6 gün" manşetini attı.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın açıkladı; 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümü için bizzat Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın sevk ve idaresinde 1 hafta sürecek anma programları hazırladık haberine yer veren gazete, "Erdoğan Demokrasi nöbeti tutacak" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 4 Temmuz 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 4 Temmuz Salı sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..