Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 5 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 5 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

5 Haziran 2017 Pazartesi günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. İngiltere'ye yapılan terör saldırısı gündemde. Türkiye'de yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

05 Haziran 2017 - 09:00

Yeni haftaya girilirken haftanın ilk iş günü sabahında Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 5 Haziran Pazartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

5 Haziran'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 5 Haziran 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Şırnak'taki helikopter kazasında şehit olan Yarbay Songül Takut'un annesi Sebahat Yakut her gün kızının mezarına giderek ağıtlar yakıyor haberine geniş yer veren gazete, "Gözümün nuruydu sen gittin gideli ben kör oldum" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Şırnak'ta 13 askerin şehit olduğu kazanın ardından Başbakan, acil olarak helikopterlere engel tanıma sistemi alınması talimatı verdi haberine geniş yer veren gazete, "Engel tanıma için acil temin" manşetini attı.

-  Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki çok rahatsızlık verici imar hikayeleri dolaştığını belirterek, En büyük hırsızlıklar, kötülükler, belalar imardan geliyor dedi haberine genişyer veren gazete, "Tüm hırsızlıklar imardan geliyor" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye'nin tüm uyarılarına kulak tıkayan Amerika, ağır silahlar gönderdiği YPG'li teröristleri IŞİD'i bitirmek için Rakka'ya sürdü haberine yer veren gazete, "IŞİD'in Suriye'deki merkezine operasyon başladı; YPG, ABD silahıyla Rakka'ya giriyor" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ elebaşı Gülen'in 15 Temmuz ihanetine aylar öncesinden hazırlandığı anlaşıldı. İşte saliha86 rumuzuyla 21 Ocak 2016'da örgüte gönderdiği mesaj haberine geniş yr veren gazete, "ByLock'un şifresi çözüldü; 15 Temmuz'da orada olmak isterim" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, İtalya Torino'da San Carlo Meydanı'nda binlerce kişi Şampiyonlar Ligi Final maçını dev ekranda izlerken maytap patlatıldı. Teröristler diye çığlık atıp korku içinde kaçışanlar birbirini ezdi. 1527 kişi yaralandı haberine geniş yer veren gazete, "Korku dünyası"  manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 5 Haziran ve  5 Haziran 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 5 Haziran 2017 Pazartesi sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..