Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 5 Nisan 2017 gazetelerde 1.sayfalar

Gazeteler, gazete manşetleri 5 Nisan 2017 gazetelerde 1.sayfalar

5 Nisan 2017 Çarşamba sabahı gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Suriye'deki katliam ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları, Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

05 Nisan 2017 - 07:43

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 5 Nisan Çarşamba günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

5 Nisan'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 5 Nisan 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, 15 Temmuz darbesini şehitlerle alay edercesine kontrollü diyerek yok sayan Kılıçdaroğlu'na şehit aileleri ve gazilerden isyan var haberine yer verirken, "15 Temmuz darbedir inanmayan haindir" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Kerkük'te kamu binalarına Kürt bayrağı asılmasına tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan Bu yanlıştan dönün dedi haberine geniş yer veren gazete, "O bayrakları hemen indirin" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Rejim uçaklarının Türkiye sınırına yakın İdlib'de muhaliflerin elindeki Han Şeyhun ilçesine düzenlediği kimyasal saldırıda 9'u çocuk 58 kişi feci şekilde can verirken, yansıyan görüntüler dünyanın kanını dondurdu haberine geniş yer veren gazete, "Suriye uçakları kimyasal yağdırdı; Sarin dehşeti" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ şüphelilerini tahliye eden hakimin daha önce onları tutuklayan hakim olduğu ortaya çıktı. CHP'li vekil çelişkiye isyan etti haberine yer veren gzete, "Millet hangisine inanacak: Tutuklayan da aynı tahliye eden de aynı" manşetini attı.

- Takvim gazetesi anasayfasında bu sabah, Kemal Kılıçdaroğlu, onca şehidi-gaziyi yok saydı. 15 Temmuz kontrollü darbeydi yalanını ortaya attı. Hükümeti trol'lemeye çalıştı ama Bu da mı FETÖ değil sorularına cevap bulamadı haberine geniş yer veren gazete, "Kontrol Kemal" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Irak'ın 30 Aralık 2006'da asılan diktatörü Saddam , 16 mart 1998'de Halepçe'deki Kürt nufusuna kimyasal silahla saldırmış, çoğu kadın ve çocuk 5 bin kişiyi katletmişti haberine geniş yer veren gazete, "29 yıl sonra Ortadoğu'da yine insanlık suçu işledi" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 4 Nisan ve 5 Nisan 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 5 Nisan 2017 Çarşamba sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..