Gazeteler, gazete manşetleri 5 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 5 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

5 Temmuz 2017 Çarşamba günü önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Başbakan Yıldırım'ın açıklamaları Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

05 Temmuz 2017 - 07:51

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 5 Temmuz Çarşamba günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

5 Temmuz'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 5 Temmuz 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ'cü Can Dündar'ın yurtdışına kaçmasına, CHP'li Berberoğlu'nun 25 yıl ceza almasına neden olan MİT TIR'ları kumpasının ardından FETO'nun üçlü talimatı çıktı haberine yer veren gazete, "İhanetin talimatı FETO'dan; Durdur kaydet yayınla" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım, Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi; FETÖ'cülerle, bölücü terör örgütüyle yan yana yürüyor. Bu adım milletin adımları değil haberine geniş yer veren gazete, "Adalet değil gaflet yürüyüşü" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, mülştecilerin karıştığı gerginliklerle ilgili sağduyu çağrısı yaparak, Hoşgörü ve tahammülü elden bırakmayalım dedi haberine geniş yer veren gazete, "Hoşgörüyü elden bırakmayalım" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım, Kuzey Otoyolu Paşaköy-TEM Kurtköy bağlantı yolunun açılışında CHP'nin Adalet Yürüyüşü'nü eleştirdi haberine yer veren gazete, "Bu adalet değil gaflet yürüyüşü" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Fırat Kalkanı Harekatı'yla özgürleşen Cerablus'ta patlayıcılar temizlendi. Günde 200 kişinin geldiği kentte nufüs 44 bin geçti haberine yer veren gazete, "Küllerinden doğan kent" manşetini attı.

Sabiha Gökçen Havalimanı ile 3.köprü ve 3.havalimanını bağlayan otoyolun açılış töreninde konuşan Başbakan Yıldırım'ın hedefinde CHP Vardı haberine yer veren gazete, "Adalet değil gaflet yürüyüşü" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Turgut Okyay tam 42 yıl hakimlik yaptı. Apo'yu yargılayan mahkemenin başkanıydı... Dün onu durakta otobüs beklerken gördüm. Konuştuk haberine yer veren gazete, "Adaletin bu mu dünya dedirten haber; Otobüs durağında bir ağır ceza reisi" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, 11 imam, baskın emrini Gülen'den aldı. Patates hat kullandı. Kumpası hazırladı. İçleri'nden 2'si, olaydan sonra ABD Büyükelçiliği ve Başkonsolosluğu'nu aradı. Toplam 7 görüşme yaptı haberine geniş yer verne gazete, "MİT Tır'larıyla ilgili şok iddianame; 7 sır görüşme" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Acilen kalp nakli olması gereken 10 aylık Kartal Yıldırım için 4 milyon 440 bin lira gerekiyordu. Aile yardım kampanyası başlattı. Sadece 19 saat içinde gereken para toplandı haberine yer veren gazete, "Büyüksün Türkiye" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 5 Temmuz 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 5 Temmuz Çarşamba sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..