Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 6 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını...

Gazeteler, gazete manşetleri 6 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

Yeni haftaya girilirken, 6 mart 2017 Pazartesi sabahı Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

06 Mart 2017 - 08:01

Türkiye ve dünya gündemi yeni haftanın ilk iş günü gazete manşetlerine böyle yansırken, 6 Mart Pazartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

6 Mart günü gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 6 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Türkiye düşmanlığı Almanya ve Hollanda'dan sonra Avusturya'ya sıçradı. Başbakan Kern, Türk siyasetçilere AB çapında yasak getirilmesini istedi haberine geniş yer ayıran gazete, "Avrupa'nın faşist yüzü hortladı" manşetiyle haberi duyurdu.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Tür Bakanlara toplantı izni vermeyen Almanya'yı eleştiren Erdoğan, Ben istersem yarın gelirim. Gelirim ve kapıdan sokmadığınız zaman veya konuşturmadığınız zaman dünyayı ayağa kaldırırım dedi habere yer veren gazete, "Dünyayı ayağa kaldırırım" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Hatay'ın Yaylacık bölgesinde düşen MİG-21 tipi uçağın pilotu Albay Mehmet Sufhan, 9 saat sonra enkazın 40 km uzağında Türkiye topraklarında bulundu haberine yer veren gazete, "Suriyeli pilot vuracaktım vurdular" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, CHP'li vekil Mehmet Tüm, listesini çıkardı: "Evet diyecekler, Hayır diyecekler" manşetini attı.

- Yeni Şafak gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Evet toplantılarına yasak koyup, bakanların bakanların katılacağı toplantıyı iptal eden Almanya ve Hollanda'yı uyardı: İstersem yarın gelirim. Kapıdan sokmadınız veya konuşturmadığınız zaman dünyayı ayağa kaldırırım. Bunları dünyaya rezil rüsva edeceğiz haberine yer veren gazete, "Erdoğan'dan yasakçı Almanya, Hollanda ve Avusturya'ya sert tepki: Dünyaya rezil edeceğiz" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Almanya, Türk siyasetçilerin gurbetçilerle buluşmasını yasakladı. FETÖ, PKK, DHKP/C gibi terör örgütlerinin Hayır kampanyasına destek çıktı. Ankara ayağa kalktı haberine yer veren gazete, "Ruh hanstası" manşetini attı.

- Akşam gazetesi ana sayfasında bugün, 15 Temmuz'da Genelkurmay'ı ablukaya alan vatandaşlar, havalandırma önünde araç parçalarını ateşe verdi. Cuntacılar, içeri dolan duman yüzünden darbeyi yönettikleri merkezi boşaltmak zorunda kaldı haberine yer veren gazete, "Halk darbecileri duman etmiş" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, 36 yaşındaki İstanbullu işadamı Murat Batur tam bir spor aşığıydı. Dün Antalya'da ulslararası maratona katıldı. Bitiş çizgisine 500 metre kala kalbi durdu haberine yer veren gazete, "Maratonda şok: Ölüme koştu" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 5 Mart ve 6 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 6 Mart 2017 Pazartesi Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..