Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 6 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 6 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

6 Haziran 2017 Salı günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Katar'la yaşanan Körfez krizi ve Deniz Seki'nin tahliyesi gündemde. Türkiye'de yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

06 Haziran 2017 - 07:54

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 6 Haziran Salı günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

6 Haziran'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 6 Haziran 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün; FETÖ bir aileden 5 kardeşi yetiştirip orduya sızdırdı. Hava Kuvvetleri ve Özel Kuvvetler'de görevli 3'ü, darbe gecesi hainlikte sınır tanımadı haberine yer veren gazete, "Aile boyu ihanet" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Bakanlar Kurulu'nun dün Beştepe'deki toplantısında Körfez krizi masaya yatırıldı. Hükümet sözcüsü Kurtulmuş, Cumhurbaşkanımız, ikili telefon görüşmeleri yaparak sorunun çözülmesi için aktif biçimde sürece dahil olmuştur haberine geniş yer veren gazete, "Körfez'de büyük kriz; Erdoğan devreye girdi" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, S.Arabistan, Mısır, BAE, Bahreyn, Yemen, Libya, Maldivler teröre ve İran'a destek vermek'le suçladıkları Körfez ülkesi Katar'la tüm ilişkilerini kesince bölge sarsıldı haberine yer veren gazete, "Katar'a abluka" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Hain FETO'nun sağ kolu Hüseyin Gülerce, 5 ay önceki ifadesinde Fehmi Koru'nun Sözcüyle ilgili iftirasını hatırlatıp Sözcü'yü hedef göstermişti haberine geniş yer veren gazete, "FETO'yla yiyip içip 15 Temmuz'un taşlarını döşeyenler bize dil uzatıyor; Kumpas masası" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, 12 silah arkadaşıyla şehit düşen Tümg. Aydoğan Aydın, 80 milyonu ağlattı. Yakın koruması Cavit Cihan Özlü, komutanının son yolculuğunu anlatan bir mesaj paylaştı haberine geniş yer veren gazete, "Elini öptüm uğurladım" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Deniz Seki 44 yaşında girdiği cezaevinde 2 yıl 6.5 ay yattı. 47 yaşında dün hapisten çıktı. Özgürlüğe ilk adımını kabusum nihayet bitti diyerek anlattı haberine geniş yer veren gazete, "İlk adım" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 5 Haziran ve  6 Haziran 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 6 Haziran 2017 Salı sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..