Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 6 Nisan 2017 gazetelerde 1.sayfalar

Gazeteler, gazete manşetleri 6 Nisan 2017 gazetelerde 1.sayfalar

6 Nisan 2017 Perşembe sabahı gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Suriye katliamı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları, Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

06 Nisan 2017 - 07:35

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 6 Nisan Perşembe günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

6 Nisan'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 6 Nisan 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, AK Parti'ye, MHP'ye, BBP'ye, CHP'ye, Saadet Partisi'ne gönül vermiş kardeşlerim; gelin 16 Nisan'da milli, yerli ittifak yapalım haberine yer veren gazete, "Gelin Milli ittifak yapalım" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Seçim için çalışmaya başladığını açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, muhtarlara prim ve silah, köy korucularına sigorta müjdesi verdi haberine yer veren gazete, "2019 Kasım'ına hazırlanıyorum" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, İdlib'deki kimyasal saldırı sonrası ABD Başkanı Trump, Esad'a çok sert çıkış yaparak Kimyasal saldırıya karşı harekete geçme sorumluluğum var. Bu olay kırmızı çizginin ötesinde, çok çizgileri geçti dedi haberine yer veren gazete, "Trump'tan Esad çıkışı: Çizgiyi çok aştın" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasından bu sabah, Oy için Almanya'ya, Hollanda'ya, Irak'a, İran'a, Suriye'ye Eyy diye fırça atan iktidar, Esad'ın katliamına arka çıkan Rusya'ya bir Eyy diyemedi haberine yer veren gazete, "Putin arka çıktı" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Kendi kendine muhalif CHP, yalanlarla hayır kampanyası yapmaya çalıştı. Ama hiçbir iddiasını açıklayamadı. Hatta kıvıramadı. Olmadı, yine olmadı haberine yer veren gazete, "Kemal Kılıçdaroğlu: Açıkla, Muharrem İnce: Uydurma, Hüsnü Bozkurt: Kıvırma" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, 150 sivilin öldüğü kimyasal saldırının ertesi günü Suriye'ye Yardım Konferansı Brüksel'de toplandı. Dışişleri bakanları ölenler için önce saygı duruşunda bulundu sonra da neşe içinde aile fotoğrafı çektirdi haberine yer veren gazete, "Gözyaşı kahkaha" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 5 Nisan ve 6 Nisan 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 6 Nisan 2017 Perşembe sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..