Gazeteler, gazete manşetleri 6 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 6 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

6 Temmuz 2017 Perşembe günü önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Almanya açıklamaları, DAEŞ'li teröristlerin Adalet Yürüyüşü saldırısının engellenmesi, Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

06 Temmuz 2017 - 07:55

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 6 Temmuz Perşembe günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

6 Temmuz'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 6 Temmuz 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan; Almanya konuşmama izin vermeyerek intihar ediyor. Bu hatayı düzeltmesi gerekir haberine geniş yer veren gazete, "G20 Zirvesi öncesi Die Zeit'e konuştu: Almanya intihar ediyor" manşetini attı.

Sözde adalet yürüyüşüne saldırı hazırlığı yapan DEAŞ'lı teröristler kıskıvrak yakalandı haberine geniş yer veren gazete, "Provakasyon önlendi" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Suriyelilerin karıştığı olayların artması üzerine Yıldırım'dan uyarı geldi: Haddini aşanlar hak ettikleri şekilde hukuk önünde cezalarını alır. Gerekirse bu kişileri sınır dışı dahi ederiz haberine geniş yer veren gazete, "Haddini aşanı sınır dışı ederiz"manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, France 24 kanalına konuştu. Körfez krizini değerlendiren Erdoğan, Katar'ın talep etmesi halinde Türk üssünü kapatabiliriz dedi haberine geniş yer veren gazete, "Katar isterse üssü kapatırız" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türklerle buluşmasına izin vermeyen Almanya'ya sert dille eleştirdi ve iki konuda daha önemli mesaj verdi, "Almanya'nın tavrı intihar" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım Suriyelilerle yaşanan gerilim ve çıkan olaylara yönelik tartışmalara son noktayı koydu haberine yer veren gazete, "Suç işleyen kendini sınır dışında bulur" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Alçaklar, Kılıçdaroğlu'nun bulunduğu kalabalığa tıpkı Fransa, Almanya ve İngiltere'deki saldırıda olduğu gibi araçla hızla dalıp katliam yapacaktı haberine geniş yer veren gazete, "Dinci IŞİD teröristlerinin saldırısı son anda önlendi; Adalet Yürüyüşü'nü kana bulayacaklardı" manşetini attı.

Akit TV Haber Koordinatörü Tuna Öztunç, Sözcü ve Cumhuriyet'e yönelik operasyonları doğru bulmuyorum dedi ve şu tespitleri yaptı; Sözcü'yle taban tabana zıt görüşlü olan Akit yöneticisi bile böyle dedi; Sözcü'ye operasyon Erdoğan'a kumpastır" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkler'e hitap etmesine izin vermeyeceğini söyleyen Acı Vatan'a işte böyle rest çekti haberine geniş yer veren gazete, "Almanya intihar ediyor" manşetini attı.

ByLock'u deşifre olan FETÖ, CRYPTONE'a geçti. Programı, kuş şeklinde Twitter logosunun arkasına gizledi. İçeriğine de başkası tık layınca kendini silme özelliği eklendi. İşte hainlerin yeni şifresleri haberine yer veren gazete, "ByLock yerine Bay Kuş" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun Adalet yrüyüşü'ne aşırı dinci terör örgütü DEAŞ'ın kanlı saldırısı dün son anda engellendi. Minübüs ile kalabalığın arasına dalıp katliam yapacak olan terörist Kocaeli'nde konvoya 30 kilometre kala yakalandı haberine geniş yer veren gazete, "Adalete Hıyanet" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 6 Temmuz 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 6 Temmuz Perşembe sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..