Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 7 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını...

Gazeteler, gazete manşetleri 7 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

7 mart 2017 Salı günü sabahı Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

07 Mart 2017 - 07:51

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 7 Mart Salı günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

7 Mart günü gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Başbakan Yıldırım: CHP liderinin yeni ana yasa değişikliğinden haberi yok. Meclis'in yetkisinin alındığı ve yetki karmaşasının yaşanacağı iddialarının hepsi zırva. Kemal bey iyice dağıtmış haberine yer veren gazete, "Kılıçdaroğlu iyice dağıtmış" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, 6-11 yaş arasındaki 3 çocuğunu Kapıkule Sınır Kapısı'nda gümrük alanında bırakan bir öğretmen daha sonra kayıplara karıştı haberine yer veren gazete, "FETÖ'cü kadın 3 çocuğunu Gümrüğe bırakıp kaçtı" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, NASA'da ki tek Türk kadın bilim insanı Prof. Dr. Feryal Özel yönettiği Uzay teleskobu projelerini Hürriyet'e anlattı haberine yer veren gazete , " NASA'nın gözü ona emanet" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Muş Mitinginde dağıtılan Türk bayrakları mitingin ardından ne yazık ki yere atıldı, çamura bulandı haberine yer veren gazete, "Bayrağımıza yapılan saygısızlığı temizlediler: "Başbakanın mitinginde çiğnenen bayrakları ülkücüler toplayıp yıkadı" manşetini attı.

- Yeni şafak gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cuntacıların Genelkurmay Başkanı yapmayı planladığı Org. Akıon Öztürk'ün darbe başarısız olunca, Akıncı Üssü'nden iki kez kaçmaya çalıştığı ortaya çıktı. Darbe girişimine katılan helikopter pilotu Halil Gül, önce savaş uçağı ardından bir zırhlı araçtan ateş açılınca havalanamadıklarını itiraf etti haberine yer veren gazete, "İki kez kaçmaya çalıştı F16 ateşiyle engellendi" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Başbakan Yıldırım, Anayasa değişikliğiyle başbakanlığın kalkacağından habersiz olan CHP liderine yüklendi; Kemal bey iyice dağıtmış vaziyette haberine yer veren gazete, "Kılıçdaroğlu tam fecaat" manşetini attı.

- Akşam gazetesi ana sayfasında bugün, Darbe gecesi 21:22'de Genelkurmay'da harekete geçen FETÖ'cülerin ilk işi, saat 21:40'ta ABD'deki askeri ataşeyi arayıp gelişmeleri haber vermek oldu haberine yer veren gazete, "18 dakika sonra ABD'ye tekmil" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Olimpik havuzu olmayan Afyon'da yaşayan Yaprak Keskin, sünger dolu havuz'da yaptığı antrenmanla onlarca madalya kazandı. Yaprak başarı sırrını şöyle anlattı: Süngeri su diye hayal ediyorum haberine yer veren gazete, "Hayal gibi" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 6 Mart ve 7 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 7 Mart 2017 Salı Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..