Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 7 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 7 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

7 Haziran 2017 Çarşamba günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Katar krizi, Arda Turan'ın Milli Takım uçağında yaptıkları gündemde. Türkiye'de yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

07 Haziran 2017 - 08:05

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 7 Haziran Çarşamba günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

7 Haziran'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Haziran 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, ABD ve Almanya gibi müttefiklerin PYD'ye verdik dediği ağır silahları PKK'nın G.Doğu'da hendek teröründe kullandığı kanıtlandı haberine geniş yer veren gazete, "ABD'den PYD'ye PYD'den PKK'ya" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'nin YPG ile hareket etmesiyle ilgili Hayati bir hata yaptıklarını anlayacaklar dedi haberine geniş yer veren gazete, "Hayati hata yapıyorlar" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah,  Katar ablukasının perde arkasını Twitter'da yazan ABD Başkanı, Suudi Arabistan'da radikal terörü sordum, Katar'ı işaret ettiler dedi haberine geniş yer veren gazete, "Fitili Trump ateşledi" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Yıl 2009; Ergenekon'da gizli tanık oldu askeri tutuklattı. Yıl 2017; FETÖ'cü çıktı Yine gizli tanık oldu, FETÖ'cü tutuklatıyor haberine geniş yer veren gazete, "Yüce Türk adaletinde böyle savcılar da var; Her devrin gizli tanığı" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, MHP Lideri Devlet Bahçeli, 15 Temmuz'da devlete başkaldıran FETÖ'cülerin cezasını çekeceğini hatırlattı. Yani darbe söylentilerine de işte bu sözlerle karşı çıktı haberine geniş yer veren gazete, "Darbeye yeltenen mezar yeri bulamaz" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Milli Takım'ın uçağında gazeteciye saldıran, Federasyon Başkanı Yıldırım Demirören ve Teknik Direktör Fatih Terim'e gıyabında küfürler yağdıran Arda Turan, Milli Takım'dankovuldu. Arda basın toplantısında şöyle dedi; Kendimi kuş gibi hissediyorum. Pişman değilim haberine geniş yer veren gazete, "Ardamarı Çatlamış" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 6 Haziran ve  7 Haziran 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 7 Haziran 2017 Çarşamba sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..