Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 7 Nisan 2017 gazetelerde 1.sayfalar

Gazeteler, gazete manşetleri 7 Nisan 2017 gazetelerde 1.sayfalar

7 Nisan 2017 Cumasabahı gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Suriy'deki sarin gazı katliamı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bomba açıklamaları, Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

07 Nisan 2017 - 07:26

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 7 Nisan Cuma günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

7 Nisan'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Nisan 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı'nın kimyasal katliam sonrası Suriye rejimine yönelik sert mesajlarını değerlendirdi: Teşekkür ederim ama lafta kalmasın. İcraat lazım, "Trum'ın çıkışları lafta kalmasın" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Trump, Suriye'ye askeri müdahaleyi gözden geçirdiklerini açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Lafta kalmasın. Bize düşeni yaparız dedi. Kim olursa olsun çekinmeyiz haberine yer veren gazete, "İdlib saldırısı dünyanın sabrını taşırdı, Erdoğan Sert çıktı: Artık icraat gerekli" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sbaah, Bayrak krizi ve bağımsızlık referandumu kararı Kuzey Irak'ın Kerkük kentinde tansiyonu yükseltti. Resmi binalara asılan IKBY bayraklarına karşı çarşı-pazar her yer Türkmen bayraklarıyla donanmış vaziyette haberine yer veren gazete, "İşte Kerkük sokakları" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Evet için her türlü dini argümanı kullandılar. Camilere pankart astılar cami avlusunda miting yaptılar. Şimdi de Allah'ın adıyla oy istiyorlar haberine yer veren gazete, "Referanduma 9 gün kala din sömürüsü doruğa çıktı: İşleri Allah'a kaldı" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Milli Enerji Stratejisi'ni açıkladı. Dışa bağımlılığın nasıl sona ereceğini bir bir anlattı: "Milli Enerji" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Amerika Başkanı Trump kimyasal silah kullanan Suriye devlet Başkanı Esad'ı vurmakla tehdit etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan Bu açıklamalar lafta kalmasın. Hakikaten icraat ortaya konursa bize ne düşüyorsa yapmaya hazırız diye konuştu habere yer veren gazete, "Biz hazırız" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 6 Nisan ve 7 Nisan 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 7 Nisan 2017 Cuma sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..