Gazeteler, gazete manşetleri 7 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 7 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

7 Temmuz 2017 Cuma günü önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın G-20 Zirvesi için Almanya gitmesi, Avrupa Parlamentosu'nun Türkiye kararı ve Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

07 Temmuz 2017 - 07:45

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 7 Temmuz Cuma günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

7 Temmuz'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Temmuz 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Terör örgütü FETÖ'nün kaset komplosunun mağduru MHP'li Metin Çobanoğlu hain tezgahın perde arkasını Sabah'a anlattı haberine yer veren gazete, "Tabutla kaçan FETÖ'cü kaset kumpasının başı" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan; Rakka operasyonunda taşeron rolü verilen terör örgütünün işkence ve insanlık dışı zulümlerini izliyoruz haberine geniş yer veren gazete, "PYD Zulmü DEAŞ'ı aratmıyor" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hamburg yolunda uçakta konuştu. Avrupa Parlamentosu'nun, Türkiye-AB üyelik müzakereleri askıya alınsın kararı için Yok Hükmünde dedi haberine yer veren gazete, "Ajandama bile almam" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-20 Zirvesi için dün akşam gittiği Hamburg'da ilk olarak Almanya Başbakanı Merkel'le bir araya geldi haberine geniş yer veren gazete, "Merkel'e zor sorular" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, terörle mücadele, mülteci sorunu, Körfez krizi ve Avrupa Parlamentosu kararıyla ilgili dünyaya önemli mesajlar verdi haberine geniş yer veren gazete, "G20 ülkelerine kritik mesaj" manşetini attı.

Başbakan Binali Yıldırım, Trafik'te Yüzde 100 Yaşam projesinin açılışında konuştu, "Trafik kazaları terörü geçti" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Milliyetçi kesimin önemli isimleri arasında yer alan Namık Kemal Zeybek, Adalet yürüyüşü'ne katıldı. Sözcü'yü şöyle savundu haberine geniş yer verne gazete, "Eski bakan Zeybek, Sözcü'ye operasyonu değerlendirdi; İddiaları ispatlamak Savcının görevi" manşetini attı.

Avrupa Parlamentosu, Türkiye ile müzakerelerin kesilmesi kararı aldı haberine yer verengazete, "Başbakan'dan AP'ye rest: Karar bizim için hükümsüzdür" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Erdoğan, G-20 Zirvesi için Hamburg'a giderken uçakta konuştu. Katar krizi, olası Afrin harekatı ve Almanya ile yaşanan gerilim konularında net açıklamalarda bulundu haberine geniş yer veren gazete, "Batsın bu siyaset" manşetini attı.

Süper Loto çekilişi yapıldı! Ankara Keçiören'de 1 Kişiye 37.7 Milyon lira büyük ikramiye çıktı. Büyükada'da Lobiye baskın, İki Teker İki Acı, Prof. Dr. Canan Karatay; Çiğ yumurta için başlıklarını attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Kastamonu Ağlı'da yüksek gerilim hattına çarparak telef olan Leyleğin 4 yavrusuna, 1 1 aydır belediye ekipleri ve mahallelilerbakıyor. Henüz uçamayan leylekler, 2 katlı binanın bacasındaki yuvadalar. İtfaiye her gün binanın önüne geliyor, merdivenle çatıya çıkılıyor. Leylekler için yuvaya et ve ekmek parçaları bırakılıyor haberine geniş yer veren gazete, "İnsan olmak" manşetini attı.

Oğlu çaldı Hande Yener söyledi, İzmir'e göç var, Bugün Tuzla Pazar Maltepe, Cumhurbaşkanı Erdoğan; Avrupa'nın kararının bizim için kıymeti yok başlıklarını attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 7 Temmuz 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 7 Temmuz Cuma sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..