Gazeteler, gazete manşetleri 8 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını...

Gazeteler, gazete manşetleri 8 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

8 mart 2017 Çarşamba sabahı Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

08 Mart 2017 - 07:52

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 8 Mart Çarşamba günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

8 Mart günü gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu bugün, Almanya'da Türkler'in Evet toplantılarını önlemeye yönelik akıl almaz yasaklar Nazi dönemindeki uygulamaları aratmıyor haberine geniş yer veren gazete, "Almanya Hitler dönemine döndü" manşetini attı.
 
- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Irak Ordusu, Musul'daki önemli hükümet binalarını, Türkiye konsolosluğunun bulunduğu Teyyaran mahallesini DAEŞ'ten aldı haberine yer veren gazete, "Musul'da sona doğru" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Irak ve Suriye'de DEAŞ'a karşı operasyonlar hızlanırken, Türkiye, ABD ve Rusya'nın Genelkurmay Başkanları Antalya'da buluşup son gelişmeleri değerlendirdi haberine geniş yer veren gazete, "Antalya'da süoer zirve" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Hainler bu yolla, kendilerinden olmayan generallere tasfiye yolunu açarken kendisinden olan 10 albayı da generalliğe terfi ettirdi. Hepsi FETÖ'cü çıktı haberine geniş yer ayıran gazete, "17-25 Aralık'tan sonra bile FETÖ iktidara yasa çıkartmış" manşetini attı.

- Yeni Şafak gazetesi ana sayfasında bu sabah, Berlin yönetimi, Türk yetkililerin katıldığı toplantıların organizasyonunda yer alan Almanlara da hayat hakkı tanımıyor. Başbakan Binali Yıldırım'ın 18 Şubat 'ta Oberhausen'de konuştuğu salonu sigortalayan karı kocanın acente yetkisi iptal edildi haberine yer veren gazete, "Almanya İntikam alıyor: Karı kocayı yaktılar" manşetini attı.
 
- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Referandumda Evet çıkacağını gören Almanya, bakanlarımızın mitinglerini yasakladı. Türkiye ile kriz çıkardı. Merkel'in kuklaları da bunu fırsat bilip Hayır korosuna katıldı haberine geniş yer veren gazete, "Havrupa " manşetini attı.

- Akşam gazetesi ana sayfasında bugün, Bugün 8 Mart dünya kadınlar günü... Türkiye'nin şahit olduğu en kanlı darbe girişiminde tankların önüne kahramanca dikilen 15 Temmuz'un gazi kadınları mesajlarını Akşam'la verdi haberine yer veren gazete, "Vatan size minnettar" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Eski Çevre Bakanı Hamdi Üçpınarlar, oğlu Mehmet için hiçbir zaman torpil yapmamış,  devlette imtiyaz sağlamamış, Kendi yağımla kavruluyorum diyen 31 yaşındaki Mehmet Üçpınarlar bakkallık yapıyor haberine yer veren gazete, "Bakanın bakkal oğlu" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 7 Mart ve 8 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 8 Mart 2017 Çarşamba Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın