Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 8 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 8 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

8 Haziran 2017 Perşembe günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Katar'a yapılan ambargo, Arda Turan, İran'a yapılan terör saldırısı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları gündemde. Türkiye'de yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

08 Haziran 2017 - 09:55

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 8 Haziran Perşembe günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

8 Haziran'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Haziran 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Ablukaya alınan Katar'da halkın mağdur olmaması amacıyla Ankara devrede. Acil gıda ihtiyacı için hava köprüsü kurulacak haberine geniş yer veren gazete, "Katar'ın imdadına Türkiye yetişiyor" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Tahran'da meclis binasına ve İslam Devrimi'nin lideri Humeyni'nin türbesine giren teröristler silahve bombalarla dehşet saçtı haberinegeniş yer veren gazete, "Yüksek tansiyon" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bugün, Ankara'da yol verme kavgasında bir kişi MP-5 silahla öldürüldü. Katil savunmasında, Darbe gecesi Emniyet önünde dağıtmışlardı, oradan almıştım dedi haberine yer veren gazete, "Darbe gecesi dağıttılar iddiası; Emniyet silahıyla cinayet" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Muhsin Yazıcıoğlu'nun öldüğü helikopterden parça söken iki asker tutuklandı, tahliye oldu. O iki asker Erdoğan'a suikast timinde yer aldı. İşin acısı, AKP'li üyenin isteğine rağmen bu bilgi rapora konulmadı haberine geniş yer veren gazete, "Darbe Komisyonu Başkan Yardımcısı'nın açıkladığı; Skandala bak" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Katar'a yönelik ambargonun ardından dün de İran'da bombalar patladı. 12 kişi öldü, 47 kişi yaralandı. Birkaç saat sonra Türkiye'ye gelen Dışişleri Bakanı, şok açıklama yaptı: Endişeliyiz haberinegeniş yer veren gazete, "Ortadoğu'da büyük oyun: Yüksek tansiyon" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Terörü desteklediği iddiasıyla 9 Arap ülkesi Katar ile ilişkisini kesmişti. Katar'ın hamisi İran'ın kalbinde de dün DEAŞ saldırdı haberine yer verengazete, Sırada kim var?" başlığını attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 7 Haziran ve  8 Haziran 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 8 Haziran 2017 Perşembe sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..