Gazeteler, gazete manşetleri 8 Nisan 2017 gazetelerde 1.sayfalar

Gazeteler, gazete manşetleri 8 Nisan 2017 gazetelerde 1.sayfalar

8 Nisan 2017 Cumartesi sabahı gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. ABD'nin Suriye'yi vurması ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önemli açıklamaları, Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

08 Nisan 2017 - 07:57

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 8 Nisan Cumartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

8 Nisan'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Nisan 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, ABD'nin kimyasal Esad rejimini vurmasına tam destek veren Ankara: Devamı gelmeli. Acilen uçuşa yasak ve güvenli bölge oluşturulmalı haberine yer veren gazete, "Sıra güvenli bölgede" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, ABD'nin Suriye iç savaşında ilk kez bilinçli olarak rejimi hedef alması dünyada olumlu karşılandı haberine yer veren gazete, "Dünya hak verdi" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Han Şeyhun'da kimyasal silah kullanıp 27'si çocuk 86 kişiyi katleden Esad'ın Şayrat Hava Üssü cuma saat 03:42'de Akdeniz'deki iki ABD gemisinden atılan 59 Tomahawk füzesiyle vuruldu haberine yer veren gazete, "Trump'tan ilk vuruş" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Kılıçdaroğlu, AKP Hayır oylarının önde olduğunu bildiği için tüm imkanları seferber etti dedi ve ekledi: "CHP Lideri Kılıçdaroğlu Sözcü'ye konuştu; Evet için kesenin ağızını iyice açtılar" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, ABD, İnsanlık düşmanı Esad'ın iki hava üssünü Tomahawk füzeleriyle imha etti. Operasyonu kadın Amiral Andria Slough yönetti haberine geniş yer veren gazete, "Bayan Tomahawk" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, İdlib'e kimyasal saldırı düzenleyen Suriye jetlerinin kalktığı Şhayrat Hava Üssü 'nü Amerika 59 tane güdümlü füze atıp yerle bir etti. Amerika Başkanı Trump, Vur emrini kimyasal saldırıda ölen bebeklerin fotoğraflarını görünce verdim dedi haberine yer veren gazete, "Gördü Vurdu" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 7 Nisan ve 8 Nisan 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 8 Nisan 2017 Cumartesi sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..