Gazeteler, gazete manşetleri 8 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 8 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

8 Temmuz 2017 Cuma günü önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın G-20 Zirvesi açıklamaları, Sakarya'daki Suriyeli kadının vahşice öldürülmesi ve Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

08 Temmuz 2017 - 08:26

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 8 Temmuz Cumartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

8 Temmuz'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Temmuz 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, G20 Liderler Zirvesi'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan net konuştu; Terör örgütleriyle ayrım yapmadan mücadele etmeliyiz haberine geniş yer veren gazete, "Cumhurbaşkanı Erdoğan teröre karşı işbirliği çağrısı yaptı; Dünya Liderlerine PKK-FETÖ uyarısı" manşetini attı.

Sakarya'da Suriyeli 9 aylık hamile kadının 11 aylık bebeğiyle vahşice öldürülmesi büyük infial yarattı haberine geniş yer veren gazete, "Bu vahşeti, nefret söylemleri tetikledi" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, G-20 zirvesinin yapıldığı Hamburg cehenneme döndü. Zirveyi protesto eden göstericiler, Cehenneme hoş geldiniz adını verdikleri eylemlerde sokakları alev alev yaktı haberine yer veren gazete, "G-20 ateşi" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-20 Zirvesi'nde terörle mücadele konulu toplantıda ABD Başkanı Trump ile kısa bir sohbet gerçekleştirdi haberine yer verne gazewte, "Terörü görüştüler" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, G20'nin ilk gününde Türkiye'nin PKK, DAEŞ ve FETÖ'yle ayrım yapmadan mücadele ettiğini vurgulayarak terör örgütlerine yönelik tavrından ötürü Avrupa'yı eleştirdi haberine yer veren gazete, "Terörist ayırmayın" manşetini attı.

Cenevre'deki ikinci tur Kıbrıs konferansı da herhangi bir çözüme ulaşmadan başarısızlıkla sonuçlandı haberine yer veren gazete, "Ada'da yine çözüm olmadı" başlığını attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Ankara'dan başlattığı Adalet Yürüyüşü'nde, 23 günün ardından dün İstanbul'a ulaşan Kılıçdaroğlu, Adalet herkese lazım dedi ve ekledi haberine geniş yer veren gazete, "Kılıçdaroğlu 50 bin kişiyle yürürken Sözcü'ye konuştu; 50 yıl sonra hak-hukuk adalet sloganı atıyorum" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Liderler G-20 Zirvesi için Hamburg'da buluştu. Provakatörler de eyleme koştu. Gezi'de kıyameti kopartan Batı ise sahnelenen şiddete gözlerini yumdu haberine yer veren gazete, "Gezi-20" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Sakarya'da Birol Karacal ile Cemal Bay, işyerinde tartıştıkları Suriyeli Halid Al Rahmun'un 11 aylık oğlunu boğdu, 9 aylık hamile eşine tecavüz edip kafasına sopayla vurarak öldürdü. Öldürülen Emani Al Rahmun bugün doğum için hastaneye yatacaktı. İki canavarı linç etmek için Sakarya halkı adliyeyi bastı. Jandarma güçlükle engelledi haberine yer veren gazete, "Canavar" manşetini attı.

Doğan Holding onursal Başkanı Aydın Doğan; 15 Temmuz'da felaketin eşiğinden döndük manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 8 Temmuz 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 8 Temmuz Cumartesi sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..