Gazeteler, gazete manşetleri 9 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını...

Gazeteler, gazete manşetleri 9 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

9 mart 2017 Perşembe günü sabahı Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

09 Mart 2017 - 07:47

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 9 Mart Perşembe sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

9 Mart günü gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasından bu bugün, Türkiye'nin demokrasi mücadelesine yasaklarla engel olmaya çalışan Avusturya, darbeci ihanet çetesi FETÖ'cülere kucak açtı haberine geniş yer veren gazete, "Avusturya'da ihanet valisi" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye'nin ilk gayrimenkul sertifikası ihracı TOKİ garantörlüğünde başlıyor. Küçük yatırımcının büyük inşaat projelerine ortak olmasının önü açıllıyor haberine geniş yer veren gazete, "Hisseli Konut alma zamanı" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasından bu sabah, Kardelen (18) ile Ali Osman (18) çifti eroin bağımlısıydı. 58 günlük bebekleri Ayaz'da dünyaya bağımlı olarak geldi. Hem Ayaz hem de genç çift doktorların yardımıyla hayata tutundu haberine geniş yer veren gazete, "Ayaz bebek eroinman doğdu" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasından bu sabah, Saldırıyı, Genel Başkan Devlet Bahçeli ile ekibi azmettirdi, Adalet Bakanı savcıya talimat verdi, saldırgan serbest kaldı haberini manşetten gören gazete, "Kürsüde saldırıya uğrayan Sinan Oğan'dan 2 Vahim İddia" manşetiyle haberi yayımladı.

- Yeni Şafak gazetesi ana sayfasında bu sabah, Bakanların ve AK Partililerin referandum kampanyasına izin vermeyen Almanya'da 2016'da terör örgütü PKK 80, DHKP-C ve MLKP ise 12 toplantı yaptı. 5 Bin FETÖ'cü oturum izni aldı. Dışişleri bakanı Çavuşoğlu, İki dost olarak yolumuza devam mı edeceğiz, kopmayı mı tercih edeceğiz? Almanya kararını vermeli dediği haberine büyük yer veren gazete, "Almanya yol ayrımında: Dost musun karar ver" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasından bu sabah, Takvim, seçmenin nabzını tuttu. İşçi, memur, esnaf, emekli ve gençlere 16 Nisan'da neden Evet diyeceklerini sordu, "Neden Evet"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TRT 1 canlı yayınına katıldı; "15 Temmuz'un hesap günü 16 Nisan" manşetini attı.

- Akşam gazetesi manşetlerinde bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan, milletin 15 Temmuz'un anayasal teminat altına alnmasını istediğini söyledi. Kandil, PKK, FETÖ'cüler hayır diyor haberine yer veren gazete, "Hesaplaşma günü inşallah 16 Nisan" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bugün, Kadına şiddet, Dünya kadınlar günü'nde de durmadı. Aynur Özallı geçen 8 Mart'ta Cuma Akkaya'dan boşanmıştı. Eski koca sokakta pusu kurup, 4 çocuğunun annesini pompalı tüfekle öldürdü haberine yer veren gazete, "Türkiye'de 8 Mart" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 8 Mart ve 9 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 9 Mart 2017 Perşembe Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın