Gazeteler, gazete manşetleri 9 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 9 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

9 Haziran 2017 Cuma günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Türkiye'de yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

09 Haziran 2017 - 09:12

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 9 Haziran Cuma günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

9 Haziran'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Haziran 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Abluka altına alınan Katar'ı yalnız bırakmayan Ankara'ya büyük övgü; Sosyal Medya Türkiye'ye sevgi ve minnet mesajlarıyla doldu haberine yer veren gazete, "Katarlılar'dan Türkiye'ye teşekkür yağdı; İyi ki varsın Türkiye" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Uyuşturucu batağından kurtulmak isteyenler son çare soluğu AMATEM'lerde alıyor. İçişleri Bakanı Soylu son 9 ayda 23 bin uyuşturucu operasyonu yapıldığını açıkladı habeirne yer veren gazete, "AMATEM'de can kuyruğu" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayafasında bu sabah, Şiddet ve ölüm tehdidi nedeniyle eski kocaya takılan elektronik kelepçenin sinyali kesildi. Alarma geçen polis, hemen kadını korumaya, yakınlarını izlemeye aldı. Ve nefes kesen operasyonla, belki de bir kadın cinayeti önlendi haberine yer veren gazete, "Sinyal sustu operasyonu" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Tutuklu arkadaşlarımız Gökmen Ulu ve Mediha Olgun 'la görüşen Muharrem İnce cezaevi çıkışında şu tespitlerde bulundu haberine yer veren gazete, "CHP'li İnce Sözcü'ye operasyonu değerlendirdi; Sözcü dosyası kötü bir Zekeriya Öz kopyası" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Darbeciler, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kaçırmak için İsviçre'den özel uçak getirdi. Ancak suikast timi oteli bulamayınca  sinsi planı gerçekleştiremedi haberine yer veren gazete, "Erdoğan'ı bu uçakla kaçıracaklardı" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Kütahya'da 300 kadın , meralarını yok edek olan müze inşaatına isyan edip yol kesmişti. Dün de Aydın Efeli kadınları köylerine jeotermal kuyusu açmak için gelen iş makinelerini köye sokmadı haberine yer veren gazete, "Teyzeler Efelendi" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 8 Haziran ve  9 Haziran 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 9 Haziran 2017 Cuma sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..