Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 9 Nisan 2017 gazetelerde 1.sayfalar

Gazeteler, gazete manşetleri 9 Nisan 2017 gazetelerde 1.sayfalar

9 Nisan 2017 Pazar sabahı gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Yenikapı Mitingi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önemli açıklamaları, Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

09 Nisan 2017 - 07:19

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 9 Nisan Pazar günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

9 Nisan'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Nisan 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan sel olup Yenikapı'ya akan İstanbullular'a seslendi: Bu halkoylamasıalelade seçim değil, Türkiye'nin geleceği için dönüm noktası haberine yer veren gazete, "Milyonlar tek yürek Türkiye için evet; Yenikapı ruhu 16 Nisan için şahlandı" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Yenikapı mitinginde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sandıkta kaybedenler işi iftiraya, yalana vurdular. Biz ise bütün bunlara çalışarak cevap verdik dedi habere geniş yer veren gazete, "Sessiz devrimimiz Batı'yı korkuttu" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım, Yenikapı'da düzenlenen İstanbul Buluşması mitinginde çoşkulu kalabalığa seslendi haberinegeniş yer ayıran gazete, "Gövde gösterisi" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Fransa'da kavuk ve kaftanlarla oy veren gurbetçileri görenler, Anayasa paketinin Osmanlı'yla ne alakası var. Bu neyin şovu diye tepki gösterdi haberine yer veren gazete, "Türkiye Cumhuriyeti'nin anayasasını oylamaya Osmanlı kıyafetleriyle gittiler. Böyle dedirttiler: Osmanlı mı Cumhuriyet mi?" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasından bu sabah, İstanubl Yenikapı Meydanı'nı dolduran 2 milyon kişi yine destan yazdı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 16 Nisan referandumunda Evet çağrısı yaptı: "Destenbul" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, İzmir Torbalı'da çocuk döven Suriyelilere mahalleli sopa ve tırpanlarla saldırdı. Biri ağır 30 kişi yaralandı. 500 Suriyeli mahalleden kovuldu haberine geniş yer veren gazete, "Ayaklanma" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 8 Nisan ve 9 Nisan 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 9 Nisan 2017 Pazar sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..