Gazeteler, gazete manşetleri 9 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 9 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

9 Temmuz 2017 Pazar günü önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın G-20 Liderler Zirvesi açıklamaları, Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

09 Temmuz 2017 - 10:17

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 9 Temmuz Pazar günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

9 Temmuz'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Temmuz 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan G20 Zirvesi sonunda basın toplantısında konuştu. Suriye'de sözde Kürt devletine izin vermeyiz. Sınırımızda tehdit olursa haddini bildiririz haberine yer veren gazete, "Suriye'de Terör adalarına izin yok" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Hamburg'da ABD Başkanı Trump'la dün 20 dakikalık sürpriz bir görüşme yapan Erdoğan, daha sonra düzenlediği basın toplantısında ABD'nin PYD/YPG'ye verdiği silahları gündeme getirdi. İşte satır başları haberine yer veren gazete, "O namlular bize dönüyor" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Tehdit karşısında Türkiye'nin meşru müdafa hakkını kullanacağını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afrin'den Kilis'e tehdit devam ederse gerekli dersi veririz dedi haberine yer veren gazete, "Afrin'dekilere derslerini veririz" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, CHP liderinin bugün İstanbul'da mitingle sonlanacak yürüyüşü Türk halkının ulaştığı demokratik olgunluk seviyesinin gösterdi haberine yer veren gazete, "Kılıçdaroğlu'nun Adalet Yürüyüşü böyle dedirtti: İşte hoşgörü ve demokrasi" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Erdoğan, Almanya'da Putin'le bir araya geldi. Rus lider, Suriye'de barışa yönelik katkıları için Cumhurbaşkanı'na teşekkür etti haberine geniş yer veren gazete, "Suriye övgüsü" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Mehmet Çoşkundeniz Kalp Nakli bekleyen 10 aylık Kartal'ın ailesiyle Almanya'da hastanede konuştu: Kartal'ın kalp nakli için 1 milyon 99 bin euro gerekiyordu. Bu para sosyla medya üzerinden 19 saatte toplandı. Anne Ahu Yıldırım şöyle dedi; 60 bin kişi bağış yaptı. Türkiye iyi kalpli insanların ülkesi. Bu dayanışma başka ülkede asla olmaz haberine geniş yer veren gazete, "Kartal için 60 bin kalp" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 9 Temmuz 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 9 Temmuz Pazar sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..