Gaziantep'de Sanko Üniversite hastanede korkunç patlama! Ölü ve yaralılar var...

Gaziantep ilinde Şehitkamil'de bulunan Sanko Üniversite Hastanesi'nde meydana gelen patlama nedeniyle adeta facia yaşlandığı bildirildi.

Gaziantep'de Sanko Üniversite hastanede korkunç patlama! Ölü ve yaralılar var...
Editör: Hakan A.
19 Aralık 2020 - 08:28 - Güncelleme: 19 Aralık 2020 - 08:35
Gaziantep ilinde son dakika gelişmesi yaşanıyor. Özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde Covid-19 ünitesinde, oksijen tüplerinden kaynaklı yangın ve patlama meydana geldiği gelen bilgiler arasında. Yaşanan olay esnasında ölü ve yaralılar olduğu ifade ediliyor.

Emlak Pencerem / Güncel Haberleri - 19 Aralık 2020 - İstanbul 


Gaziantep ilinde Şehitkamil ilçesinde bulunan Sanko Üniversite Hastanesinde korkunç dehşet anları yaşandı. Yangın ve patlama nedeniyle 8 vatandaşın yaşamını yitirdiği gelen bilgiler arasında. Faci gibi yangın ve patlama sonu dehşet anları sabah erken saatlerde Koronavirüslü hastaların yattığı yoğun bakım ünitesinde oksijen tülerinden kaynaklandığı ve bir anda dehşet anlarının yaşandığı ifade ediliyor.

Konuyla ilgili yazılı açıklama gelirken, hastanede Covid-19 yoğun bakım ünitelerinin bulunduğu yerde, oksijen tüplerinde çıkan yangın ve patlama nedeniyle dehşetin meydana geldiği bildirildi. Olay yerinde çıkan yangının hızla söndürüldüpü, yaralı ve hastaların başka hastanelere sevk edildiği bildirildi. Yaşanan patlamada 8 vatandaşın yaşamını yitirdiği gelen bilgiler arasında.Yaşanan facia nedeniyle 7 kişinin olay yerinde yangın ve patlamada, 1 vatandaşın ise başka bir hastaneye sevki esnasında toplamda 8 kişinin hayatını kaybettiği kaydedildi.

Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldığı ifade ediliyor.
Ayrıntılar gelmeye devam ediyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum