Gaziantep Şehitkamil Belediyesi 5 arsa için ihale açtı

Gaziantep'te Şehitkamil Belediyesi mülkiyetindeki 5 adet arsa için ihale açtığını duyurdu.

Gaziantep Şehitkamil Belediyesi 5 arsa için ihale açtı
Editör: Hakan A.
08 Şubat 2021 - 09:56 - Güncelleme: 08 Şubat 2021 - 09:57
Gaziantep ilinde gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler için yeni bir arsa satış ihalesi açıldı. Şehitkamil Belediyesi, 5 adet gayrimenkulün satışı için ihale ilanı yayımladı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 8 Şubat 2021 - İstanbul 


Gaziantep Şehitkâmil İlçe Belediye Başkanlığı mülkiyetinde bulunan 5 adet farklı büyüklüklerdeki arsa için satış ihalesi açıldı. İlgili ilan bugün Resmi Gazete'de yayımlanırken, ihale ile alakalı ayrıntılar belli oldu. 

Gaziantep Şehirkamil ilçesinde arsa arayan yatırımcılar için fırsat ihalesi için süreç başladı. Gayrimenul alım satımı ile uğraşanlar ve yatırımcılar için çeşitli büyüklüklerde toplam 5 adet arsa en düşüğü 610 bin tl muhammen bedelle satışa sunuldu. İhalenin ne zaman yapılacağı, arsaların genel bilgilerini haberimizden öğrenebilirsiniz.

Mülkiyeti Şehitkamil Belediyesine ait tapunun Şehitkamil İlçesi; Aşağıda Mahalle, Ada, Parsel, Yüz ölçümü, İmar Durumu, m² rayiç bedeli, muhammen bedeli ve geçici teminatı belirtilen taşınmazlar 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35. maddesi ( a ) fıkrası gereğince Kapalı teklif usulü artırma suretiyle 18/02/2021 Perşembe günü aşağıdaki tabloda belirtilen saatlerde Belediyemiz Atatürk Kültür ve Spor Merkezi (İpekyolu üzeri) Meclis Salonunda yapılacak ihale ile ayrı ayrı Satışı yapılacaktır.

İhaleye iştirak edecek istekliler ihale şartnamesini 100,00TL karşılığında Şehitkamil Belediyesi Destek Hizm. Müdürlüğü İhale servisinden temin edebilirler. Belediyemizce yapılacak ihaleye katılacak olan isteklilerin aşağıdaki belgeleri sunmaları gerekmektedir;

İhaleye iştirak edeceklerin, teklif zarfını istenilen belgelerle birlikte Şehitkamil Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü İhale Servisi (Aydınlar Mah. 3063 nolu Cad. No: 15/A Şehitkamil/ Gaziantep) adresine en geç 17/02/2021 Çarşamba günü saat 16.30’a kadar teslim etmesi veya posta yoluyla ulaştırmış olması gerekmektedir. Postada oluşacak gecikmelerden idare sorumlu değildir.

Bu ihaleden doğacak, her türlü vergi, resim harç, Tellâliye, ilan bedeli vb. masraflar yükleniciye ait olup, taşınmazlara KDV uygulanmayacaktır.

gaziantep şehitkamil arsa satışı ihalesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum