Gaziantep Şehitkamil'de Büyükşehir'den satılık gayrimenkuller

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi mülkiyetinde olan bazı gayrimenkuller için düzenlenecek ihale bilgileri açıklandı. Yatırımcılar, emlak ihalesi bakanlar dikkat! İşte Şehitkamil ilçesinde satışa çıkan emlak ve gayrimenkul ihalesi ayrıntıları.

Gaziantep Şehitkamil'de Büyükşehir'den satılık gayrimenkuller
Editör: Hakan A.
23 Ekim 2020 - 07:32
Gaziantep ilinde Büyükşehir Belediyesine ait bazı gayrimenkullerin ihale yöntemiyle satışı için tarihler belirlendi. İşte Gaziantep Şehitkamil ilçesinde bulunan taşınmazlar için açılan ihaleye dair ayrıntılar.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 23 Ekim 2020 - İstanbul


Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığından:

İHALENİN KONUSUTapunun Şehitkamil İlçesi, Burak, 29 Ekim Ve Gazikent Mahallelerinde bulunan, aşağıda ada, parsel numarası, tapu alanı, imar durumu, m² rayiç bedeli, toplam muhammen bedeli ve geçici teminat tutarı belirtilen taşınmazların ayrı ayrı satışı işidir. 

İHALENİN YAPILIŞ ŞEKLİ


İhale, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 35/a maddesine göre Kapalı Teklif Usulü ile ayrı ayrı yapılacaktır.

İHALE ŞARTNAMESİNİN TEMİNİ ve BEDELİ

İhaleye iştirak edecek gerçek ve tüzel kişiler ihale şartnamesini, 250,00.-TL karşılığında Belediyemiz Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı İhale İşleri Şube Müdürlüğünden temin edebilirler. Her taşınmaz için ayrı şartname bedeli yatırılacaktır.

GEÇİCİ TEMİNATA İLİŞKİN ESASLAR


İhaleye girecek gerçek veya tüzel kişiler, istekli oldukları taşınmazla ilgili geçici teminatı, Türkiye Vakıflar Bankası TR22 0001 5001 5800 7290 4046 01 İban nolu Belediyemiz banka hesabına yatırabileceği gibi bankalar veya özel finans kurumlarından alacakları, süresiz banka teminat mektubu da sunabilirler.

İHALENİN SAATİ, YERİ ve EVRAKLARIN TESLİM SÜRESİ

Söz konusu yerlerin ihalesi 11.11.2020 Çarşamba günü saat 15.00 ‘de Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantı Salonunda İhale Komisyonunca (Encümence) ayrı ayrı yapılacaktır. 

İhaleye iştirak edeceklerin, aşağıda istenilen belgelerle birlikte İhale İşleri Şube Müdürlüğüne 11.11.2020 Çarşamba günü saat 12.00 ‘e kadar sıra alındılar karşılığında vermeleri ya da taahhütlü olarak posta ile göndermeleri gerekmektedir. Postadaki gecikmeler nedeniyle süresinde Komisyon Başkanlığına ulaşmayan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır. 

gaziantep şehitkamil gayrimenkul ihalesi

gaziantep büyükşehir emlak ihalesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum