Gaziantep, Sivas, Bursa, Kırklareli, İzmir'de acele kamulaştırma ve arazi toplulaştırma yapılacak

Türkiye genelinde toplam 5 ilde yürütülen bazı projeler için acele kamulaştırma ve arazi toplulaştırması gerçekleştirilecek. İlgili karar Resmi Gazete'de ilan edildi.

Gaziantep, Sivas, Bursa, Kırklareli, İzmir'de acele kamulaştırma ve arazi toplulaştırma yapılacak
Editör: Hakan A.
12 Şubat 2020 - 08:58

Türkiye genelinde yürütülen bazı projeler için kamulaştırma, arazi toplulaştırması yapılacak yerler açıklandı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 12 Şubat 2020 - İstanbul


Gaziantep, Sivas, Bursa, Kırklareli, İzmir gibi illerde acele kamulaştırma ve arazi toplulaştırması yapılacak. İlgili karar bu sabah Resmi Gazete'de yayımlanarak resmen yürülüğe girdi.

–– Toprakkale-Bahçe, Nurdağ-Başpınar-Gaziantep-Mustafayavuz Demiryolu (Gaziray Dahil) Projesinin Gaziray Depo Sahası Kesimi Kapsamında Gaziantep İli, Şehitkamil İlçesi, Taşlıca Mahallesi Sınırları İçerisinde Bulunan Bazı Taşınmazların, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntıları için tıklayın. (Karar Sayısı: 2098)–– Sivas İlinde Bulunan Bazı Yerlerde Arazi Toplulaştırması ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Yapılması Hakkında Kararın ayrıntıları için tıklayın. (Karar Sayısı: 2099)

–– Bursa İli, Nilüfer ve Karacabey İlçelerinde Bulunan Bazı Yerlerde Arazi Toplulaştırması ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Yapılması Hakkında Kararın ayrıntıları için tıklayın. (Karar Sayısı: 2100)

–– Evrencik Rüzgâr Enerji Santralinin Yapımı Amacıyla, Kırklareli İlinde Yer Alan Bazı Taşınmazların, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntıları için tıklayın. (Karar Sayısı: 2101)

–– “Çeşme Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi” Kapsamındaki Bazı Taşınmazların Kültür ve Turizm Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntıları için tıklayın. (Karar Sayısı: 2102)

–– İzmir Çeşme Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesinin Sınırlarının Yeniden Belirlenmesi Hakkında Kararın ayrıntıları için tıklayın. (Karar Sayısı: 2103)

YORUMLAR

  • 0 Yorum