Gaziantep'te Belediye mülkiyetinde 4 farklı arsa satışa çıktı

Gaziantep Şehitkamil'de 24 Kasım tarihinde düzenlenecek ihalede Belediye mülkiyetindeki arsalar satışa çıkarılacak. İhale ilanı ayrıntıları ise şöyle.

Gaziantep'te Belediye mülkiyetinde 4 farklı arsa satışa çıktı
Editör: Hakan A.
09 Kasım 2020 - 07:30
Gaziantep Şehitkamil Belediyesi sınırları içinde mülkiyetindeki 4 farklı imarlı arsa için ihale yöntemiyle satış ihalesi düzenlenecek. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 9 Kasım 2020 - İstanbul


Gaziantep Şehitkâmil İlçe Belediye Başkanlığı mülkiyetinde bulunan bazı gayrimenkullerin satışı için ihale açıldı. İhaleye dair bilgiler ise Resmi Gazete'de ilan edildi.

Mülkiyeti Belediyemize ait tapunun Şehitkamil İlçesi; Aşağıda Mahalle, Ada, Parsel, Yüz ölçümü, İmar Durumu, m² rayiç bedeli, muhammen bedeli ve geçici teminatı belirtilen taşınmazlar 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35. maddesi ( a ) fıkrası gereğince Kapalı teklif usulü artırma suretiyle 24/11/2020 Salı günü aşağıdaki tabloda belirtilen saatlerde Belediyemiz Atatürk Kültür ve Spor Merkezi (İpekyolu üzeri) Meclis Salonunda yapılacak ihale ile ayrı ayrı satışı yapılacaktır.

İhaleye iştirak edecek istekliler ihale şartnamesini 100,00 TL karşılığında Belediyemiz İhale servisinden temin edebilirler. Belediyemizce yapılacak ihaleye katılacak olan isteklilerin aşağıdaki belgeleri sunmaları gerekmektedir;

gaziantep şehitkamil arsa satış ihalesi

İhaleye iştirak edeceklerin, istenilen belgelerle birlikte Şehitkamil Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü İhale Servisine en geç 23/11/2020 Pazartesi günü saat 16.30’a kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum