Reklamı Geç
Gebze Emlak Konutları kura sonuçları tam liste açıklanıyor

Gebze Emlak Konutları kura sonuçları tam liste açıklanıyor

Emlak Konutları Gebze projesi kura çekilişi canlı yayında bugün gerçekleştirilecek, Gebze Emlak Konutları kura sonuçları tam isim listesi EmlakPencerem.com 'da

20 Kasım 2016 - 08:54 - Güncelleme: 21 Kasım 2016 - 07:01

Gebze Emlak Konutlarına başvuruda bulunanlar için kura çekilişi yapılıyor. Kura sonuçları haberimizde.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 120 Kasım 2016 - İstanbul

Emlak Konut GYO'nun Gebze projesinde tam 2.5 kat talep alarak başvuru sürecini geride bırakan projesinde kura çekilişi heyecanı bugün. Satışa çıkmasından kısa sürede 4.277 başvuru ile projede yer alan konutlara yaklaşık 2,5 katı talep toplayan Gebze Emlak Konutları 3.Etap evleri için 20 Kasım Pazar günü (Bugün) çekilecek kura ile sahiplerini bulacak.

 4.277 başvuru ile yaklaşık 2,5 kat talep topladı Gebze Emlak Konutları projesi kapsamında hak sahiplerinn belirleneceği kura çekilişi yapılıyor. 18 Kasım’da sona eren başvuruların ardından projedeki 1.850 konut için 4.277 kişilik başvuru yapılan Gebze Emlak Konutları 3. Etap evleri için kuralar çekilişi işlemi Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğü’nün Ataşehir'de bulunan merkez binasında yapılacak. 3.Etap Gebze Emlak Konutlarında toplamda 1.850 konut satışa çıkarılırken, düzenlenen kampanya kapsamında 120 ay vade ve % 0,5 sabit vade veya TÜFE'li ödeme imkanları gibi cazip ödeme koşulları alıcısına sunuldu.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Gebze'ye bağlı Kirazpınar Mahallesi'nde yükselecek Gebze Emlak Konutları 3. Etap kura çekilişi bugün Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğü’nde saat 11.00’da noter huzurunda gerçekleştirilecek. Projeye başvuruda bulunan kişi sayısı 4.277  olarak açıklandı. Bu kişiler kura çekilişine hak kazandı. Yapılacak konut hak sahibi belirleme kura sonuçları canlı olarak Emlak KOnut resmi web sayfasında canlı yayınlanacak, kura sonuçları tam listesi ise EmlakPencerem.com farkıyla haberimizde olacak.

Fazladan 2,5 kat başvuru ülkemize ve ekonomimize olan büyük güvenin çok önemli bir göstergesi olduğunun altını çizen Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, konuya ilişkin açıklamada bulundu. Kurum, “doğru proje ve cazip ödeme koşulları bir araya geldiğinde her dönem için önemli bir yatırım fırsatı demektir. Satışa sunulan projemizin 3.etabının satışlarına gösterilen bu yoğun ilgi bunun bir kanıtı oldu. Vatandaşlarımıza uygun şartlarda konut edindirme avantajları sunmak adına yola çıktığımız projemizin bu üçüncü etabında daha önceki iki etapta yakalanan başarıyı yeniden yaşamaktan memnuniyet duyuyoruz. Emlak Konut GYO olarak Türkiye'nin geleceğine ve ekonomimize güveniyoruz. Ülkece tek vücut olarak yarınlara emin adımlarla yürüyoruz. Toplamda 4.277 başvuru ile yoğun ilgi göstererek bizimle aynı doğrultuda düşünen, bize bu gururu yaşatan ve ülke ekonomimizin yarınlarına güvenerek yatırım yapan herkese teşekkür ediyoruz. Yoğun talep ülkemize ve ekonomimize güvenin bir göstergesi oldu. İnşaatına yıl bitmeden başlayacağımız projeyi en kısa sürede sahiplerine teslim etmeyi planlıyoruz. Daire sahiplerine şimdiden hayırlı olmasını dilerim.” ifadelerini kullandı.

"120 ay vade %0,5 sabit vade veya TÜFE’li ödeme imkanı"

Gebze Emlak Konutları 3.Etap projesinde 2+1’ler 269 bin TL’den, 3+1’ler 377 bin TL’den, 4+1’ler 550 bin TL’den, 4+1 dubleksler ise 684 bin TL’den başlıyor. Toplamda 37 blok üzerinde yükselecek projede 120 ay vade ve % 0,5 sabit vade veya TÜFE'li ödeme imkanı gibi cazip ödeme koşulları ev sahibi olmak isteyen vatandaşımızın hizmetine sunuldu.

MERAKLA BEKLENEN KURA SONUÇLARI LİSTESİ EKLENDİ!

- Gebze Emlak Konutları 3.Etap Asıl Kura Sonuç Listesi

- Gebze Emlak Konutları 3.Etap Yedek Kura Sonuç Listesi

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum