George Michael 53 yaşında hayatını kaybetti - George Michael'ın hayatı, kimdir?

Dünyaca ünlü efsane şarkıcı George Michael hayatını 53 yaşında kaybetti. George Michael'ın ölüm nedeni ve biyografisi.

George Michael 53 yaşında hayatını kaybetti - George Michael'ın hayatı, kimdir?
Editor: Hakan A.
26 Aralık 2016 - 08:22
Reklam

Ünlü müzisyen, 80'lerde ünlenen George Michael 53 yaşında evinde ölü bulundu. Ölüm nedeni henüz açıklanmayan ünlü şarkıcı bir zamanların efsanelerinden ve pek çok ünlü yıldızın ilham kaynağı oldu.

1963 doğumlu olan ve Asıl adı Georgios Kyriacos Panayiotou olan şarkıcı, 1980'li yıllarda Wham! grubu ile ünlenmiş ve 80'li yıllarda ünü dünya çapında tanınmasına neden olmuştu.

Dünyaca ünlü şarkıcı George Michael'in ölüm haberi hayranlarını üzdü. 
George Michael'ın ölüm haberini menajeri tarafından açıkladı. Michael'ın pazar günü Oxfordshire'daki evinde evinde hayatını kaybettiği bildirldi. Ölüm nedeni henüz açıklanmayan ünlü yıldızın yaşamını yitirmesi sonrasında, Polis ekipleri Michael'ın ölümünde şüpheli herhangi bir durum olmadığı yönünde açıklamada bulundu.

George Michael daha sonra solo kariyerine başlamış ve pop müzik tarihinin gelmiş geçmiş en başarılı sanatçılar arasında yer alıyor.

80'lerin ünlü yıldızı...

Ünlü şarkıcı George Michael, Madonna ve Michael Jackson ile birlikte MTV'nin kurulması ve video kliplerin 80'lerde gelişmesinde en büyük rolü olan üç şarkıcıdan biriydi. Video kliplerindeki başarısı ona Video Vanguard ödülü kazandırmıştı. George Michael, bunun dışında siyasi görüşleri, yardım çalışmaları ile de dikkatleri üzerine çekiyordu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum